Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta w Lipnie otrzymało tytuł SOLIDARNEJ SZKOŁY 2013 za zdobycie I miejsca w konkursie "Solidarna Szkoła" w kategorii szkoły ponadgimnazjalnej w miejscowościach poniżej 20 tys. mieszkańców.

Konkurs "Solidarna Szkoła" powstał w ramach programu stypendia św. Mikołaja, organizowanego przez Fundację Świętego Mikołaja. Konkurs ma na celu uhonorowanie szkół, które zebrały najwięcej funduszy na stypendia dla swoich uzdolnionych i zaangażowanych społecznie uczniów, pochodzących z niezamożnych rodzin.

Szkoła została nagrodzona kwotą 2000 złotych przeznaczoną na stypendium w roku szkolnych 2014/2015, jak również tablicę interaktywną.

 

Miło nam poinformować, że nasza szkoła korzysta z Funduszu Stypendialnego IKEA FAMILY. Fundusz powstał przy współpracy firmy IKEA Retail i Fundacji Świętego Mikołaja podczas akcji "Na rodzinę można liczyć", prowadzonej we wszystkich sklepach IKEA na terenie Polski w dniach 9.07. – 19.08.2012.  IKEA zachęcała swoich klientów do okazywania podczas dowolnych zakupów karty programu IKEA FAMILY, w zamian przekazując po 50 groszy od każdej transakcji na rzecz stypendiów dla uczniów w Polsce.

 

Stypendia przyznane  w Zespole Szkół im. R. Traugutta w Lipnie w roku szkolnym 2013/2014

 

1. Karolina Umerle klasa I b

2. Natalia Śliwińska klasa I c

                        Szkolna Komisja Stypendialna

 

Stypendia przyznane  w Zespole Szkół im. R. Traugutta w Lipnie w roku szkolnym 2012/2013

 

1. Angelika Chalińska klasa II a

2. Iwona Gerwatowska klasa II g

                        Szkolna Komisja Stypendialna

 

Uczniowie mogli składać wnioski do 26 września 2012 r. Wśród kandydatów komisja wyłoniła 2 stypendystów. Są to:

 

1. Iwona Gerwatowska

2 Angelika Chalińska

 

Gratulujemy serdecznie naszym utalentowanym uczniom!!

Szczegóły dotyczące programu można znaleźć na stronie www.narodzinemoznaliczyc.pl