Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2019/2020 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001


 List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!


Artykuły

POMOC DLA ANI

W dniu 28 marca w naszej szkole miała miejsce loteria fantowa, której celem było zebranie pieniędzy dla chorej na białaczkę Ani Ceklarz.  Wśród fantów znalazły się upieczone przez uczniów ciasta, własnoręcznie wykonane stroiki wielkanocne, książki, kubki i wiele innych przedmiotów. Oprócz tego fantami były zwolnienia z kartkówek i odpytywania.  Dzięki hojności naszych uczniów udało się sprzedać wszystkie fanty, co przerosło oczekiwania organizatorów.

Organizatorzy Loterii bardzo dziękują wszystkim ofiarodawcom za przekazane przedmioty, a  szczególne paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Maliszewie, słuchaczom Uniwersytetu Trzeciego Wieku, pani Hannie Rutkowskiej z apteki Medicus, pani dyrektor Gimnazjum Prywatnego Jadwidze Nowowiejskiej-Błaszczyk oraz uczniom klasy IF. Podziękowania kierowane są również dla dyrektora Zespołu Szkól Leszka Statkiewicza za przychylność, dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 Jacka Goździa oraz pani Beaty Bałtenbach za wsparcie i pomoc.

W ramach pomocy dla Ani odbyła się również sprzedaż kartek wielkanocnych wykonanych przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 3. Wszystkie pieniądze uzyskane z Loterii oraz sprzedaży kartek zostały przekazane dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3 w celu wpłacenia na konto fundacji dla Ani Ceklarz.

Serdecznie dziękujemy za finansowe wsparcie Ani!