Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2019/2020 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001


 List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!


Leśnymi i polnymi ścieżkami Skępego…- czyli V Rajd Integracyjny Klas Pierwszych

Nie samą nauką żyje uczeń. W piątek 5. października uczniowie naszej szkoły  zamienili szkolne ławki na sielskie krajobrazy Skępego, uczestnicząc w V Rajdzie Integracyjnym Klas Pierwszych. Finał tegorocznej edycji odbył się w siedzibie Nadleśnictwa w Głęboczku. Pierwszoklasiści z pomocą swoich starszych koleżanek i kolegów z klasy 2f, posługując się mapą,  pokonali wyznaczone trasy. Klasy 1a „żółta” i 1d „czerwona” maszerowały od parkingu przy smażalni ryb „u Dąbka” przez centrum Skępego, kolejno wokół jeziora Małego i Wielkiego. Klasa 1b „fioletowa” wyruszyła z parkingu przy smażalni ryb „Sielawa”, kierując się na wschód, maszerowała trasą wokół trzech jezior: Świętego,  Małego i Wielkiego. Natomiast klasa 1c „niebieska” rozpoczęła rajd  z placu przy kościele pw. Św. Jadwigi w Karnkowie. Trasa przebiegała przez malownicze łąki i pola w okolicach Żuchowa i Żagna w kierunku Głęboczka.

 

Na mecie na pierwszoklasistów czekali uczniowie z klasy 2c z wychowawcą, którzy przygotowali „otrzęsinowe” zabawy i konkurencje oraz ognisko z kiełbaskami. Wesołym akcentem rajdu była wspólnie odtańczona „belgijka”.

 Analizując zadania wykonane podczas pokonywania trasy, przygotowaną prezentację klasy oraz liczbę punktów zdobytych za poszczególne konkurencje, jury wyłoniło zwycięzców tegorocznej edycji Rajdu Integracyjnego Klas Pierwszych. Najlepsza okazała się klasa 1c z wychowawcą panią Dominiką Osińską, wygrywając niewielką różnicą punktów z klasą 1d, której wychowawcą jest pani Marta Nejman.

Organizatorom rajdu, czyli Samorządowi Szkolnemu z opiekunem panią Anną Bruzdowicz oraz klasom 2c i 2f dziękujemy.  Tym samym gratulujemy przygotowania atrakcyjnego programu oraz stworzenia przyjaznej atmosfery służącej wzajemnej integracji.