Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2019/2020 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001


 List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!


Kolejny raz wsparliśmy Fundację Świętego Mikołaja

W pierwszych dniach grudnia 2018 roku nasi szkolni wolontariusze podjęli kolejne działania, włączając ludzi dobrej woli, na rzecz osób, które należy wspierać w spełnianiu ich marzeń. W  tym celu zachęcili całą społeczność liceum do przygotowania własnoręcznych ozdób świątecznych oraz bożonarodzeniowych dekoracji. Inicjatywa Szkolnego Wolontariatu spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem uczniów wszystkich klas, którzy czynnie się w nią włączyli, chętnie przekazując organizatorom swoje rękodzieła. Akcję wspomogli również pracownicy szkoły.

 20 grudnia wszystkie ozdoby wystawione zostały na sprzedaż podczas świątecznego kiermaszu, z którego dochód przeznaczono na rzecz Fundacji Świętego Mikołaja. Dodatkowe wsparcie stanowiła wpłata pochodząca ze zbiórki pieniędzy, poprzedzającej maraton filmowy, przeprowadzonej w ostatni piątek przed feriami zimowymi. Łącznie kwota przekazana na stypendia dla naszych uczniów z Fundacji Świętego Mikołaja wyniosła1622 zł.

 Serdecznie dziękujemy wolontariuszom wraz z opiekunem, panem Marcinem Nejmanem, a także tym wszystkim, którzy systematycznie włączają się we wszelkie akcje charytatywne przeprowadzane na terenie naszej szkoły. Niech nam przyświeca znana myśl: Darowane dobro zawsze powraca.( Jason F. Wrigh)