Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2019/2020 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001

Wniosek o wydanie duplikatu świadectwa. (pobierz)


 W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii zawieszeniu ulega przyjmowanie interesantów w Zespole Szkół w Lipnie.
Wszystkie pilne sprawy proszę zgłaszać telefonicznie na numer (054) 287 25 62,
kierować na adres korespondencyjny szkoły (ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sekretariat czynny w godzinach 7:30 - 16:30
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej kształcenie na odległość przedłużone do 26 czerwca br.
Wewnętrzne procedur bezpieczeństwa na terenie Zespołu Szkół w Lipnie” w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (pobierz)

List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta
w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!
Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół
im. Romualda Traugutta w Lipnie na rok szkolny 2020/2021

W duchu sportowej rywalizacji…

Z okazji obchodów Dnia Nauczyciela 7 października 2019 roku w szkolnej hali sportowej odbył się turniej piłki siatkowej pod hasłem: NAUCZYCIELE KONRTA UCZNIOWIE.

 W rywalizacji uczestniczyły 4 drużyny składające się z uczniów, absolwentów i nauczycieli naszej szkoły. Inicjatorem imprezy, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem społeczności szkolnej, był samorząd uczniowski.

I miejsce w turnieju zajęła drużyna złożona z nauczycieli i absolwentów naszej szkoły. Zawodnikiem spotkania wybrana została jednogłośnie Pani Izabela Szychulska,  której Dyrektor Zespołu Szkół, pani Anna Wysocka-Kuras, wręczyła nagrodę, dziękując za dotychczasową pracę w naszej szkole. Ponadto Oliwia Bonowicz, reprezentując społeczność uczniowską, wyraziła wdzięczność dla pani Izabeli za wspieranie i aktywny udział w wielu wydarzeniach sportowych.

Zwycięzcom gratulujemy!  Wszystkim zawodnikom i publiczności dziękujemy za udział w turnieju oraz dołączamy się do ciepłych słów płynących pod adresem Pani Szychulskiej, życząc dalszych sukcesów.