Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2019/2020 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001


 List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!


Artykuły

Konkursy – rok szkolny 2015/2016

Lp

Nazwa konkursu

Opiekun

Wynik

1

Olimpiada tematyczna „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Janusz Czapiewski

Mateusz Maćkiewicz – 8 m (etap wojewódzki)

2

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Mirona Białoszewskiego

Wanda Mróz

Aleksandra Szajerska (IIB)– III m

Paulina Narczewska (IIB) - wyróżnienie

3

Konkurs na etiudę teatralną „Stachura. Pieśń i milczenie”

Wanda Mróz

I miejsce dla Teatru

4

V Kujawsko-Pomorskie Spotkania Teatralne „Zwierciadła”

Wanda Mróz

Nagroda główna dla Teatru

5

IV edycja Bydgoskiego Dyktanda z j. rosyjskiego

Katarzyna Szatan

Beata Budzińska (2F1) -  III m

6

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rosyjskiej

Katarzyna Szatan

Mateusz Winnicki (III F) - wyróżnienie

7

XXIII Konkurs  Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza

Dominika Osińska

Kamil Iskra (2C) – Finalista

8

52 Konkurs Chemiczny im. prof. A.Swinarskiego

Dominika Osińska

Kamil Iskra (2C) – Finalista

9

62 Olimpiada Chemiczna

Dominika Osińska

Kamil Iskra (2C) – zawody II stopnia

10

Konkurs „Informiada”  - WSZ Włocławek

Zbigniew Matusiak

Łukasz Majewski (IIF) – I miejsce

11

Kangur Matematyczny

Grzegorz Jarek

 

 

 

 

Beata Bogusławska-Kręgiel

Wyróżnienia

Kamil Będlin (IF),

Ewa Kostrzewska (IF),

 Szymon Szalkowski (IF),

Angelika Lipka (IIF),

Izabela Rzadkiewicz (IIIF)

12

Wojewódzki Konkurs Interpretacji Teatralnej w Toruniu

Wanda Mróz

II miejsce – Sylwia Lewandowska

13

Ogólnopolski Przegląd Małych Form Teatralnych „Maski 2016” - Włocławek

Wanda Mróz

II nagroda dla Teatru

14

61. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Wanda Mróz

II miejsce – Paulina Narczewska

wyróżnienie-Julia Przybojewska

Paulina Narczewska –kwalifikacja na eliminaacje ogólnopolskie

15

Biegi przełajowe – zawody powiatowe

Emilia Kuźniak

Martyna Zakrzewska – I m

Laura Rumińska – II m

Karolina Krakowska – IV m

Sztafet a dziewcząt – Im (pow.), udział w zawodach wojewódzkich

16

Zawody powiatowe – piłka ręczna

Ireneusz Sobociński

Rafał Sztubecki

Dziewczęta – II m

Chłopcy – II m

17

Zawody piłki siatkowej

Emilia Kuźniak

Jarosław Lewicki

Dziewczęta – I m (pow.), II m – ćwierćfinał wojewódzki

Chłopcy – I m (pow.), III m – ćwierćfinał wojewódzki

18

Zawody  piłki koszykowej

Ireneusz Sobociński

Rafał Sztubecki

Dziewczęta – I m (pow.), IV m – ćwierćfinał wojewódzki

Chłopcy – I m (pow.)

19

IV Memoriał im. A. Blachowskiego

Emilia Kuźniak

Dziewczęta – I m

20

Zawody pływackie

Emilia Kuźniak

Agata Cegielska – I m

21

Zawody pływackie

Rafał Sztubecki

Oliwia Dąbrowska – I m

Daria Wesołowska – I m

Igor Kaliszewski – I m

Jakub Ofmański – I m

Dominik Ciesielski – I m