Przepraszamy za utrudnienia w funkcjonowaniu strony, STRONA W PRZEBUDOWIE

 

Zaproszenie na DRZWI OTWARTE

Zapraszamy do udziału w DRZWIACH OTWARTYCH organizowanych przez Zespół Szkół  im. R. Traugutta w Lipnie w dniu 26 kwietnia 2016 roku. Planowany czas spotkania od godziny 9.00 do godziny 12.00 (godziny będą dostosowane do możliwości dojazdu uczniów).

Udział w Drzwiach Otwartych to możliwość bezpośredniego kontaktu z dyrekcją, nauczycielami i uczniami naszej szkoły, zapoznania z atrakcyjną ofertą edukacyjną na rok szkolny 2016/2017 wzbogaconą o nowe nachylenia klas (logistyczne i sportowe).

W programie: zwiedzanie nowej pełnowymiarowej hali sportowej, biblioteki szkolnej, multimedialnej pracowni językowej,  pracowni chemicznej, biologicznej, historycznej,  geograficznej, fizycznej i matematycznej oraz udział w zajęciach pokazowych (zgodnie z zainteresowaniem uczniów).

  W trakcie Drzwi Otwartych uczniowie naszej szkoły zaprezentują:

·         występ szkolnego zespołu teatralnego Bene Nati  

·         występ cheerleaderek

·         pokaz udzielania pierwszej pomocy

·         pokaz doświadczeń chemicznych

            Nasza szkoła to bezpieczna i nowoczesna placówka wychodząca  naprzeciw oczekiwaniom uczniów i rodziców, dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w prezentacji nowej oferty edukacyjnej i poszerzonej bazy dydaktycznej.

 

 

Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta w Lipnie otrzymało tytuł SOLIDARNEJ SZKOŁY 2013 za zdobycie I miejsca w konkursie "Solidarna Szkoła" w kategorii szkoły ponadgimnazjalnej w miejscowościach poniżej 20 tys. mieszkańców.

Konkurs "Solidarna Szkoła" powstał w ramach programu stypendia św. Mikołaja, organizowanego przez Fundację Świętego Mikołaja. Konkurs ma na celu uhonorowanie szkół, które zebrały najwięcej funduszy na stypendia dla swoich uzdolnionych i zaangażowanych społecznie uczniów, pochodzących z niezamożnych rodzin.

Szkoła została nagrodzona kwotą 2000 złotych przeznaczoną na stypendium w roku szkolnych 2014/2015, jak również tablicę interaktywną.

Zostań Fundatorem Stypendiów

UCZNIU! RODZICU!

Oczekujemy Twojej opinii na temat szkoły.
Czy masz pomysł na wzbogacenie koncepcji pracy szkoły?
Prosimy o Twoją opinię.
ZAPRASZAMY DO NAS.
                                                                                        DYREKCJA I RADA PEDAGOGICZNA
 
Adres: ul. Traugutta 1, 87 - 600 Lipno
tel. / fax. (054) 287-25-62
tel. (054) 287-41-13
e-mail: lolipno@pro.onet.pl

Wyciąg ze Statutu Szkoły


Ruszył projekt „Powiat stawia na młodzież”

W tym roku szkolnym kontynuujemy zajęcia z projektu współfinansowanego przez Unię Europejską pod nazwą „Powiat stawia na młodzież”. W zajęciach uczestniczy prawie 500 osób, które realizują programy z różnych przedmiotów w 160 grupach, poszerzając w ten sposób swoją wiedzę. Ponadto w ramach ścieżek (kulturalnej, tożsamości regionalnej i patriotycznej, przedsiębiorczości oraz ekologicznej) uczniowie uczestniczą w atrakcyjnych wycieczkach.