Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2020/2021 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001

Wniosek o wydanie duplikatu świadectwa. (pobierz)


 Wszystkie pilne sprawy (zgłoszenie kwarantanny) proszę zgłaszać telefonicznie na numer (054) 287 25 62,
kierować na adres korespondencyjny szkoły (ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sekretariat czynny w godzinach 7:30 - 15:30
Regulamin funkcjonowania szkoły w czasie epidemii obowiązujący  na terenie Zespołu Szkół im. R. Traugutta od 1 września 2020r. (pobierz)
Zarządzenie nr 42/2020 Dyrektora Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie  z dnia 9 listopada 2020 r. w sprawie przedłużenia zawieszenia zajęć stacjonarnych. (pobierz)
Zarządzenie nr 43/2020 Dyrektora Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie  z dnia 16 listopada 2020 r. zmieniające w sprawie przedłużenia zawieszenia zajęć stacjonarnych. (pobierz)

List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta
w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!
Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół
im. Romualda Traugutta w Lipnie na rok szkolny 2020/2021

Wyniki I etapu Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego

Do II etapu konkursu, który odbędzie się 20 kwietnia zakwalifikowali się:

 

1. Podralska Wiktoria Ib
2. Kowalska Kamila Ic
3. Pesta Maciej Ic
4. Skowrońska Zofia Ic
5. Milewski Michał IIa
6. Piotrowska Karolina IIa
7. Krzemiński Kamil IIf
8. Piórecka Patrycja IIf
9. Wiśniewski Bartosz IIf
10. Piwczyński Patryk IIIc
11. Leżynski Bartosz IIIf
12.
Majewski Łukasz IIIf
13.
Studziński Ernest IIIa
14. Tłuchowska Julita IIIa
15. Zabłocki Miłosz IIIa
16. Budzinska Beata IIIf