Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2018/2019 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001


 Oferta edukacyjna na rok szkolny 2019/2020

Liceum Ogólnokształcące 3-letnie  (dla absolwentów gimnazjów)

Ø     Profil politechniczny (matematyka, fizyka, informatyka)

Ø     Profil medyczny (biologia, chemia, fizyka)

Ø     Profil logistyczny (matematyka, informatyka, geografia/chemia)

Ø     Profil psychologiczno-pedagogiczny (biologia, wos,  język polski)

Ø     Profil społeczno-prawny (historia, geografia, wos)

Ø     Profil humanistyczno-dziennikarski (historia, język polski, wos)

Ø     Profil językowo-turystyczny (język angielski, język obcy, geografia)

Ø     Profil sportowy (biologia, geografia, wf)

Liceum Ogólnokształcące 4-letnie  (dla absolwentów szkół podstawowych)

Ø     Profil politechniczny (matematyka, fizyka, informatyka)

Ø     Profil medyczny (biologia, chemia, fizyka)

Ø     Profil logistyczny (matematyka, informatyka, geografia/chemia)

Ø     Profil psychologiczno-pedagogiczny (biologia, wos, język polski)

Ø     Profil społeczno-prawny (historia, geografia, wos)

Ø     Profil humanistyczno-dziennikarski (historia, język polski, wos)

Ø     Profil językowo-turystyczny (język angielski, język obcy, geografia)

Ø     Profil sportowy (biologia, geografia, wf)


Artykuły

SPORTOWE PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

Indywidualne biegi przełajowe: I m. w powiecie – Martyna Zakrzewska

                                                    II m. w powiecie – Laura Rumińska

                                                    IV m. w powiecie – Karolina Krakowska

                                                    Udział dziewcząt w zawodach wojewódzkich.

 Sztafetowe biegi przełajowe: I m. w powiecie dziewczęta, udział w finale  wojewódzkim.

 

Pływanie:           I m. w stylu dowolnym i grzbietowym - A. Cegielska,

II m. - O. Dąbrowska,

I m. w stylu klasycznym - D. Wesołowska, uczennice brały udział  w zawodach wojewódzkich;

I m. w zawodach powiatowych- I. Kaliszewski i J. Ofmański, udział w zawodach wojewódzkich. 

Piłka ręczna:     II m. w powiecie- dziewczęta

                           II m. w powiecie- chłopcy 

Piłka siatkowa: I m. w powiecie, II m. w ćwierćfinałach wojewódzkich – dziewczęta

 

I m. w powiecie, III m. w ćwierćfinałach wojewódzkich – chłopcy

Szachy: I m. w powiecie, IX w finale wojewódzkim

 Piłka koszykowa: I m. w powiecie, IV m. w ćwierćfinałach wojewódzkich –   dziewczęta

  I m. w powiecie – chłopcy

Oprócz zawodów, które organizował PSZS w Lipnie, nasi uczniowie brali udział w imprezach sportowych organizowanych przez naszą szkołę. 

Międzyklasowy turniej w piłkę siatkową: I m. – klasa I F
                                                   II m. – klasa III F
                                                                    III m. – klasa II F, II F1 

Na zakończenie turnieju odbył się mecz pomiędzy zwycięzcami turnieju a nauczycielami.

Międzyklasowy turniej w piłkę nożną: zwycięzcą turnieju została klasa I F.

 Międzyszkolny turniej w piłkę nożną dziewcząt: I m. – ZS Lipno

                                                            II m. – PG Wielgie
                                                            III m. – ZST Lipno
                                                            IV m. – PG Tłuchowo
                                                            V m. – PG Radomice 

Przyznane zostały indywidualne nagrody dla następujących uczennic: 

Paulina Szczepaniak – najlepszy zawodnik turnieju – ZS Lipno

Anita Maćkiewicz – najlepszy strzelec turnieju – ZS Lipno

 

Martyna Suska - najlepszy bramkarz turnieju – PG Radomice

 

Sędziowie, Jarosław Ciechanowski i Łukasz Pipczyński, wyróżnili dyplomami najlepszych zawodników poszczególnych drużyn. 

Międzyklasowy turniej w piłkę ręczną dziewcząt: I m. – reprezentacja klas III
                                                              II m. – reprezentacja klas I
                                                              III m. – reprezentacja klas II

Zorganizowane zostały mecze sparingowe w piłkę siatkową dziewcząt ZS Lipno – KRS Ogończyk Kikół i w piłkę ręczną ZS Lipno – PG Tłuchowo. 

Uczestniczyliśmy również w turniejach organizowanych przez inne szkoły: 

 

IV Memoriał A. Blachowskiego organizowany przez UKS ALFA i UKS TRAMP w Kikole  - I m. - dziewczęta ZS Lipno

 

XVIII Edycja Mistrzostw Powiatu Halowego Turnieju Piłki Nożnej organizowanego przez ZST w Lipnie – I m. - chłopcy ZS Lipno 

Odbyły się mecze sparingowe w piłkę siatkową: dziewczęta zagrały z PG  w Rogowie, a chłopcy z Wiślaninem Bobrowniki. 

OTWARCIE HALI SPORTOWEJ 

 

Podczas otwarcia nowo wybudowanej hali sportowej przy ZS Lipno gościliśmy reprezentanta Polski, zawodnika Orlen Wisły Płock – Adama Wiśniewskiego -wraz z młodszym kolegą z zespołu – Maciejem Skibińskim, którzy przeprowadzili trening piłki ręcznej z młodzieżą naszej szkoły. Następnie odbył się  pokazowy mecz młodzieżowych drużyn Orlenu Wisły Płock, który sędziował A. Wiśniewski wraz z K. Zarębskim. 

 

W ramach tej uroczystości przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy turniej piłki siatkowej o Puchar Starosty Powiatu Lipnowskiego, w którym wzięło udział sześć drużyn z naszego powiatu.
I m. – Gmina Lipno
II m. – ZS Lipno
III m. – Straż Lipno
IV m. – Gmina Kikół
V m. – ZST Lipno
VI m. – Powiat Lipno

Przygotowanie i udział w turnieju piłki siatkowej w ramach 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – w turnieju brały udział cztery zespoły a zwycięzcami została drużyna nauczycieli ZS Lipno. 

Przygotowanie i udział w I. Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Starosty Lipnowskiego – do turnieju zgłosiły się trzy drużyny. 

I m. – Kikół

II m. – Skępe

III m. – ZS Lipno – nauczyciele 

ZAJĘCIA POKAZOWE 

 

W naszej hali sportowej odbyły się zajęcia pokazowe z piłki siatkowej przeprowadzone przez trenera Bartosza Zaparuchę i uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Bydgoszczy. Przeprowadzony został trening, w którym wzięli udział również nasi uczniowie. Na zakończenie rozegrano mecz pomiędzy uczniami ZS Lipno i SMS Bydgoszcz.

 

WYJAZD NA MECZ

 Zorganizowany został wyjazd na mecz Ligi Mistrzów w piłkę ręczną do Płocka.

ZESPÓŁ TANECZNY

 W tym roku powstał zespół cheerleaderek, które swoje umiejętności zaprezentowały podczas Otwarcia Hali, Targów Edukacyjnych w ZST Lipno oraz Drzwi Otwartych w naszej szkole. Dziewczęta występują także podczas szkolnych imprez sportowych.

SPORTOWIEC ROKU

 Po raz pierwszy w naszej szkole zostały przyznane tytuły Sportowca Roku, które otrzymali: Anita Maćkiewicz i Piotr Lewicki.