Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2020/2021 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001

Wniosek o wydanie duplikatu świadectwa. (pobierz)


 Wszystkie pilne sprawy (zgłoszenie kwarantanny) proszę zgłaszać telefonicznie na numer (054) 287 25 62,
kierować na adres korespondencyjny szkoły (ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sekretariat czynny w godzinach 7:30 - 15:30
Regulamin funkcjonowania szkoły w czasie epidemii obowiązujący  na terenie Zespołu Szkół im. R. Traugutta od 1 września 2020r. (pobierz)
Zarządzenie nr 41/2020 Dyrektora Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie  z dnia 23 października 2020 r. w sprawie zmiany trybu nauczania na nauczanie zdalne. (pobierz)

List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta
w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!
Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół
im. Romualda Traugutta w Lipnie na rok szkolny 2020/2021

Pierwsza dwudniowa wycieczka w Roku Jubileuszowym Trójmiasto - Szymbark

3 marca 2017r. uczniowie klasy 2f wraz z kolegami i koleżankami z klas: 2C, 3F, 3AG, 3BG wyjechali no dwudniową wycieczkę do Trójmiasta  i Szymbarku.

Celem wyjazdu był rozwój zainteresowań krajoznawczych i kulturowych  uczniów.

Wycieczka rozpoczęła się spacerem po Parku Oliwskim i wysłuchaniem koncertu organowego w Katedrze Oliwskiej. Następnie udaliśmy się na gdańską Starówkę, gdzie sympatyczny przewodnik przybliżył nam ponadtysiącletnią historię miasta. Na trasie obejrzeliśmy wybrane zabytki nadmotławskiego grodu, m.in. Złotą Bramę, Bazylikę Mariacką  – największą w Europie świątynię wybudowaną z cegły, Żuraw – najstarszy zachowany dźwig portowy na naszym kontynencie, ul. Mariacką, przy której sprzedawane są wyroby ze złota północy, czyli bursztynu.  

Później całą grupą pojechaliśmy na obiad do restauracji „Karmazyn” położonej nad morzem. Wieczorem, w ramach kształtowania wrażliwości estetycznych, udaliśmy się do Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni na musical Lalka. Przed spektaklem mieliśmy przyjemność spotkać się absolwentami naszej szkoły: Marcinem Słabowskim, aktorem  Teatru  Muzycznego i Mateuszem Drozdowskim, studentem Państwowego Policealnego Studium Wokalno – Aktorskiego w Gdyni.

W piękny sobotni poranek udaliśmy się do Gdyni Orłowo, gdzie spacerowaliśmy po molo
i plaży oraz podziwialiśmy wybrzeże klifowe. Ostatnim punktem wycieczki był malowniczo położony Szymbark. W towarzystwie przewodnika zobaczyliśmy unikalne w skali światowej obiekty: Najdłuższą Deskę Świata, Dom Sybiraka, Bunkier TOW „Gryf Pomorski”, Największy Koncertujący Fortepian Świata. Na zakończenie wycieczki uczniowie odwiedzili Dom do Góry Nogami, który wszystkim dostarczył niezapomnianych wrażeń - śmiechu było co niemiara!

Pełni nowych doświadczeń wróciliśmy do Lipna w sobotni wieczór.

Organizatorkami wycieczki były panie: Ewa Politowska i Anna Milak, zaś opiekę sprawowały: Wanda Mróz i Maria Kowalewska.