Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2020/2021 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001

Wniosek o wydanie duplikatu świadectwa. (pobierz)


 Wszystkie pilne sprawy (zgłoszenie kwarantanny) proszę zgłaszać telefonicznie na numer (054) 287 25 62,
kierować na adres korespondencyjny szkoły (ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sekretariat czynny w godzinach 7:30 - 15:30
Regulamin funkcjonowania szkoły w czasie epidemii obowiązujący  na terenie Zespołu Szkół im. R. Traugutta od 1 września 2020r. (pobierz)
Zarządzenie nr 41/2020 Dyrektora Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie  z dnia 23 października 2020 r. w sprawie zmiany trybu nauczania na nauczanie zdalne. (pobierz)

List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta
w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!
Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół
im. Romualda Traugutta w Lipnie na rok szkolny 2020/2021

POMOC DLA CÓRECZKI NASZEJ ABSOLWENTKI

DRODZY PRZYJACIELE!!!  SPRAWA PILNA!!! TRZEBA DZIAŁAĆ!!!

Jesteśmy rodzicami prawie 6 – letniej Małgosi. Mądrej, ślicznej i żywiołowej dziewczynki, która uwielbia rysować, tańczyć, bawić się ze swoimi rówieśnikami oraz młodszym bratem – Jaśkiem.

W 2014 roku Małgosia rozpoczęła walkę z podstępną i okrutną chorobą jaką jest ANEMIA APLASTYCZNA (aplazja szpiku). To niezwykle rzadka, groźna i niestety "oporna" na jakiekolwiek standardowe leczenie choroba. Po ciężkim i długotrwałym leczeniu immunosupresyjnym, któremu poddano Małgosię w 2014r. uzyskano częściową remisję choroby. Jednakże na przełomie stycznia i lutego br., aplazja postanowiła o sobie przypomnieć i ponownie zaatakowała szpik Małgosi.

Na tym etapie, zarówno w Polsce jak i za granicą medycyna nie przewiduje żadnego innego leczenia. Jedynym sposobem i szansą na powrót Małgosi do pełni zdrowia jest przeszczep szpiku od dawcy niespokrewnionego. Niestety brat Małgosi - Jasiek nie może pomóc swojej siostrze. Aby wygrać walkę z chorobą, Małgosia PILNIE potrzebuje DAWCY SZPIKU.

W chwili obecnej Małgosia posiada nieliczną grupę potencjalnych dawców, nie ma jednak pewności, czy jest to liczba wystarczająca do wyłonienia tego JEDYNEGO, najbardziej zgodnego z uwagi na swoisty antygen, który został wykryty w krwi Małgosi.

Każda nowo zarejestrowana osoba w bazie potencjalnych dawców (np. w dkms.pl), zwiększa szansę Małgosi i innych osób chorych na powrót do pełni zdrowia.

 Przekonajcie się, że sama rejestracja jest niezwykle prosta (wypełnienie ankiety na stronie www.dkms.pl), a badanie kwalifikujące do grona potencjalnych dawców nie jest bolesne (pobranie wymazu z jamy ustnej dostarczonymi przez DKMS pałeczkami oraz ich odesłanie na adres wskazany w dołączonej do zestawu kopercie – (nie jest wymagane naklejenie znaczka).

ZA WASZE WIELKIE I OTWARTE SERCA, OKAZANĄ POMOC ORAZ CHĘĆ PRZYSTĄPIENIA DO GRONA POTENCJALNYCH DAWCÓW, CHCIELIBYŚMY WAM Z GÓRY SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ!!! WASZA POMOC JEST NIEOCENIONA I DAJE SZANSĘ NA ŻYCIE INNYM.

PAMIĘTAJMY!!! POMAGANIE MAMY W GENACH!!!

POZDRAWIAMY SERDECZNIE!!!

 Rodzice Małgosi i Jasia

Osoby do kontaktu: Pani Ewa Politowska, Pani Anna Milak