Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2023/2024 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001

Wniosek o wydanie duplikatu świadectwa. (pobierz)


 Wszystkie pilne sprawy (zgłoszenie kwarantanny) proszę zgłaszać telefonicznie na numer 699 880 566,
kierować na adres korespondencyjny szkoły (ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sekretariat czynny w godzinach 7:30 - 15:30

List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta
w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!
Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół
im. Romualda Traugutta w Lipnie na rok szkolny 2024/2025

Sportowiec Roku

SPORTOWE OTWARCIE HALI

18 listopada 2015 roku w Zespole Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie odbyło się sportowe otwarcie nowej hali. Gospodarzami spotkania byli Starosta Powiatu Lipnowskiego Pan Krzysztof Baranowski oraz Dyrektor Zespołu Szkół Pan Leszek Statkiewicz. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele władz powiatowych z Przewodniczącym Rady Powiatu Lipnowskiego Panem Rafałem Wiśniewskim oraz Wicestarostą Powiatu Lipnowskiego Panią Anną Smużewską na czele, a także włodarze okolicznych gmin, dyrektorzy powiatowych jednostek organizacyjnych, dyrektorzy szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych, prezesi i przedstawiciele powiatowych związków sportowych , a także przedsiębiorcy.

Dużą niespodzianką, która wzbudziła aplauz publiczności, była obecność Pana Adama Wiśniewskiego- skrzydłowego polskiej reprezentacji piłki ręcznej oraz Macieja Skibińskiego- zawodnika Wisły Płock czołowego klubu piłki ręcznej. Wisła Płock to wielokrotny mistrz kraju i 10- krotny zdobywca Pucharu Polski.

Uroczystość rozpoczęła się minutą ciszy w związku z tragicznymi wydarzeniami, jakie miały miejsce 13 listopada w Paryżu w celu uczczenia pamięci o ofiarach brutalnego zamachu terrorystycznego.

Następnie po okolicznościowych przemówieniach rozpoczął się pokazowy trening przeprowadzony przez wspomnianych wcześniej zawodników dla grupy uczniów Zespołu Szkół. Po treningu zawodnicy chętnie rozdawali autografy oraz uwieczniani byli na pamiątkowych fotografiach z młodzieżą.

Kolejną atrakcją był sparing młodzików Wisły Płock roczniki 2001 i 2002 prowadzonych przez trenerów Pana Jarosława Stawickiego i Olgierda Sęka. Przed meczem i w czasie jego przerwy wystąpił szkolny zespół cheerleaderek.

Następnie odbył się turniej siatkarski o puchar Starosty Lipnowskiego i Dyrektora Zespołu Szkół. W turnieju wystąpiło 6 drużyn , a były to zespoły:  Gminy Lipno, Gminy Kikół, Starostwa Powiatowego, Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej, Zespołu Szkół Technicznych oraz drużyna gospodarzy Zespołu Szkół im. R. Traugutta. Po zaciętej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna Gminy Lipno, która w finale pokonała  drużynę gospodarzy 2:1, a trzecie miejsce zajęła ekipa Straży Pożarnej.

Po zakończonym turnieju wręczono puchary i pamiątkowe dyplomy.