Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2017/2018 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Spotkania z rodzicami oraz dyżury nauczycieli odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca w godzinach 16:00 - 17:00.

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001


 Szanowni Państwo – absolwenci, pracownicy, sympatycy i przyjaciele Szkoły!

W jubileuszowej publikacji pt. „100 lat Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie. Wiek historii, tradycji, wspomnień…” mogły pojawić się nieścisłości, które Redakcja pragnie skorygować.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc. Jeśli macie Państwo konkretne sprostowania, uzupełnienia czy dodatkowe materiały, prosimy o ich przesłanie do końca maja na:
- adres email szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- adres szkoły z dopiskiem Maria Kowalewska, Zespół Szkół im. R. Traugutta, ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno
- osobiście do sekretariatu szkoły.

Informacje powinny uwzględnić nr strony i właściwą treść (np. jest tak, a powinno być tak).

Dziękujemy za okazaną pomoc. Dzięki Państwa pomocy obowiązujemy się do wydania aneksu do jubileuszowej publikacji.

 

Maria Kowalewska


Pomoc dla chorej na białaczkę Ani Ceklarz

Loteria fantowa

W dniu 28 marca (środa) na przerwie o 12.15 w auli szkolnej odbędzie się loteria fantowa organizowana przez Szkolne Koło Wolontariatu.

Do dnia 26 marca (poniedziałek) uczniowie proszeni są o przyniesienie do szkoły fantów w celu przekazania ich na loterię. Mogą to być wykonane przez siebie kartki lub stroiki wielkanocne, ciastka, biżuteria, obrazki itp. oraz dowolne inne przedmioty, np. książki, płyty, kubki, ramki do zdjęć, różne drobiazgi. Fanty prosimy przynosić do p. Katarzyny Szatan (sala 44) lub p. Ilony Góźdź (sala 45).

Fanty zostaną podzielone na 2 grupy – mniej lub bardziej cenne, w tym  tzw. niepytanie z różnych przedmiotów. W trakcie loterii uczeń, który wpłaci 2zł losuje tańszy fant lub 5zł - cenniejszy. Uczeń, który wylosował fant, będzie mógł go zatrzymać lub przekazać wybranej osobie.

Wszystkie pieniądze uzyskane z loterii zostaną przekazane do Szkoły Podstawowej nr 3 w celu wpłacenia na konto fundacji dla Ani Ceklarz.