Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2023/2024 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001

Wniosek o wydanie duplikatu świadectwa. (pobierz)


 Wszystkie pilne sprawy (zgłoszenie kwarantanny) proszę zgłaszać telefonicznie na numer 699 880 566,
kierować na adres korespondencyjny szkoły (ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sekretariat czynny w godzinach 7:30 - 15:30

List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta
w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!
Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół
im. Romualda Traugutta w Lipnie na rok szkolny 2024/2025

Aktualności

Wspomnienia 100-lecie

„Wspomnienia są jedynym rajem, z którego nie można nas wygnać.”

            Zwracamy się do Państwa z prośbą o nadsyłanie drogą elektroniczną lub tradycyjną pocztową swoich wspomnień związanych z okresem pracy lub nauki w naszym liceum. Prosimy także o przesyłanie (lub dostarczanie do sekretariatu szkoły) fotografii upamiętniających wydarzenia minionych lat.

           We wspomnieniach prosimy o podanie następujących informacji:

- imię i nazwisko (u pań nazwisko panieńskie), adres lub inny kontakt,

- lata pracy lub nauki w naszej placówce (profil klasy, wychowawca),

- ewentualnie zdjęcie, które może być umieszczone przy wspomnieniu.

            Szczególnie mile widziane są Państwa wspomnienia związane z:

- wartościami przekazywanymi przez środowisko szkolne, które ukształtowały Państwa charakter,

- działaniami podejmowanymi w szkole, które miały wpływ na Państwa rozwój, wybór zawodu, kształtowanie pasji,

-  wycieczkami, obozami, imprezami szkolnymi, spotkaniami pozalekcyjnymi,

- anegdotami, ciekawymi historyjkami obrazującymi charakter szkolnych lat,

- ważnymi w Państwa życiu szkolnym nauczycielami i przedmiotami,

-  innymi Państwa sugestiami, emocjami, uczuciami, nostalgiami, które łączą się z naszą szkołą.

            Informujemy, że nie uwzględniamy wspomnień anonimowych oraz obrażających czyjąś godność.

            Zastrzegamy, że istnieje możliwość skrócenia nadesłanych wiadomości (za Państwa zgodą).

            Prosimy o przesyłanie materiałów do 31 marca 2017 roku pocztą elektroniczną na adresy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tematem "Wspomnienia” lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., ewentualnie w wersji papierowej na adres  Zespół Szkół im. R. Traugutta ul. Traugutta 1    87-600 Lipno (z dopiskiem Maria Kowalewska).

 

 Zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2002 nr 101, poz. 926, z późn. zm.) informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zespół Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie. Administrator danych osobowych dołoży wszelkich starań, aby dane były zbierane, przetwarzane i chronione zgodnie z prawem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu organizacji obchodów 100-lecia Zespołu Szkół  im. R. Traugutta w Lipnie i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. uzupełniania, uaktualniania oraz żądania prostowania zgromadzonych danych w razie stwierdzenia, że dane te są niekompletne, nieaktualne lub nieprawdziwe. Podanie organizatorom  swoich danych osobowych jest dobrowolne oraz jednoznaczne z    wyrażeniem zgody na gromadzenie i przetwarzanie tychże danych na potrzeby organizacji obchodów i publikacji monografii.