Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2019/2020 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001

Wniosek o wydanie duplikatu świadectwa. (pobierz)


 W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii zawieszeniu ulega przyjmowanie interesantów w Zespole Szkół w Lipnie.
Wszystkie pilne sprawy proszę zgłaszać telefonicznie na numer (054) 287 25 62,
kierować na adres korespondencyjny szkoły (ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sekretariat czynny w godzinach 7:30 - 16:30
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej kształcenie na odległość przedłużone do 26 czerwca br.
Wewnętrzne procedur bezpieczeństwa na terenie Zespołu Szkół w Lipnie” w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (pobierz)

List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta
w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!
Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół
im. Romualda Traugutta w Lipnie na rok szkolny 2020/2021

Już od wielu lat sprzątamy wspólnie świat…

18 września 2019 roku, jak co roku, nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskiej Akcji „Sprzątanie świata” pod hasłem: „NIE ŚMIECIMY – SPRZĄTAMY – ZMIENIAMY!”. Uczniowie klas pierwszych  wraz z nauczycielami wyszli poza teren szkoły, aby zebrać śmieci zalegające na pobliskich osiedlach. Licealiści wykazali się dużym zaangażowaniem i odpowiedzialnością za czystość naszego najbliższego środowiska. Celem akcji było podkreślenie szacunku do miejsc, które są przecież naszym domem, poprzez podjęcie prostych działań porządkowania najbliższego otoczenia.

Zwieńczeniem 26 Finału Sprzątania Świata było spotkanie zorganizowane 20 września na Bulwarze Poli Negri przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, podczas którego wręczono nagrody.

Nasza szkoła zajęła II miejsce w konkursie pt: „Największa ilość zebranych odpadów”.   

Serdecznie gratulujemy!

Zachęcamy wszystkich do zastosowania w życiu wskazówek sformułowanych przez Fundację „Nasza Ziemia”, abyśmy MY i PRZYSZŁE POKOLENIA stali się bardziej odpowiedzialnymi konsumentami, zmieniając dotychczasowe nawyki na bardziej ekologiczne i przyjazne środowisku.