Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2019/2020 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001

Wniosek o wydanie duplikatu świadectwa. (pobierz)


 W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii zawieszeniu ulega przyjmowanie interesantów w Zespole Szkół w Lipnie.
Wszystkie pilne sprawy proszę zgłaszać telefonicznie na numer (054) 287 25 62,
kierować na adres korespondencyjny szkoły (ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sekretariat czynny w godzinach 7:30 - 16:30
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej kształcenie na odległość przedłużone do 26 czerwca br.
Wewnętrzne procedur bezpieczeństwa na terenie Zespołu Szkół w Lipnie” w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (pobierz)

List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta
w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!
Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół
im. Romualda Traugutta w Lipnie na rok szkolny 2020/2021

Wszystkie drogi prowadzą do…Skępego

Tegoroczni pierwszoklasiści, wzorem poprzednich roczników, wzięli udział w Pieszym Rajdzie, który odbył się 4 października 2019r. Uczniowie wraz z wychowawcami, opiekunami oraz przewodnikami tras (kl. III) otrzymali szczegółowe wytyczne dotyczące zadań, jakie powinni wykonać w tym dniu. Tym razem poszczególne klasy, które zostały oznaczone różnymi kolorami, wyruszyły z czterech punktów startowych. Były to miejscowości: Karnkowo, Suradowo oraz ze Skępego. Podczas spaceru leśnymi drogami pierwszoklasiści wykonywali zadania oraz przygotowywali się do testu sprawdzającego ich wiedzę na temat miejsc, jakie poznali, przemierzając swoją trasę. Punktem docelowym rajdu był teren Zespołu Szkół im. W. Łukasiewicza w Skępem. Tam uczniowie wraz z wychowawcami zaprezentowali w śpiewający sposób swoje profile, po czym wzięli udział w takich konkursach jak np. szukanie jajka w stercie siana czy też przeciąganie liny.W jury konkursów zasiadali: p. dyrektor A. Wysocka- Kuras, p. A. Bruzdowicz (opiekun SU) oraz przedstawiciele samorządu szkolnego z przewodniczącą Oliwią Bonowicz. W trakcie zmagań sportowo- rozrywkowych serwowano kiełbaski z grilla.

Ostatecznie, po zsumowaniu punktów przyznawanych pierwszoklasistom od momentu rozpoczęcia rajdu, klasy zajęły następujące miejsca:

I miejsce: klasa I dg (wych. A. Szymczak-Sławkowska)

II miejsce: klasa Ib (wych. R. Skarżyński)

Organizatorami rajdu byli ubiegłoroczni zwycięzcy, czyli klasa II c wraz z wychowawczynią – p. Dominiką Osińską. Serdecznie dziękujemy uczestnikom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tej imprezy.