Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2019/2020 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001

Wniosek o wydanie duplikatu świadectwa. (pobierz)


 W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii zawieszeniu ulega przyjmowanie interesantów w Zespole Szkół w Lipnie.
Wszystkie pilne sprawy proszę zgłaszać telefonicznie na numer (054) 287 25 62,
kierować na adres korespondencyjny szkoły (ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sekretariat czynny w godzinach 7:30 - 16:30
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej kształcenie na odległość przedłużone do 26 czerwca br.
Wewnętrzne procedur bezpieczeństwa na terenie Zespołu Szkół w Lipnie” w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (pobierz)

List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta
w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!
Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół
im. Romualda Traugutta w Lipnie na rok szkolny 2020/2021

Apel 11 listopada 2019 roku

8 listopada 2019r. uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy Zespołu Szkół im. R. Traugutta uczcili 101. Rocznicę Odzyskania Niepodległości. W szkolnej auli odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez klasę IIc o nachyleniu biologiczno-chemicznym i logistycznym pod opieką wychowawczyni pani Dominiki Osińskiej. W atmosferę historyczno-artystycznej podróży wprowadził A. Knach, który zaśpiewał „Ostatni list” z repertuaru L.Makowieckiego. Dzięki multimedialnej prezentacji prowadzący apel – J. Ostrowska i M. Żelazkiewicz – przypomnieli historyczną drogę narodu do odzyskania wolności. Dramatyczny charakter walki narodowowyzwoleńczej  Polaków zobrazował natomiast montaż słowno-muzyczny. Patriotyczne utwory liryczne recytowali: Sz. Grębocki „Rzadko na moich wargach” J. Kasprowicza, M. Kopczyńska „Niepodległość” A. Słonimskiego, O. Kapuścińska „Czarna sukienka” S. Gaszyńskiego, K. Kubacka „Ta, co nie zginęła” E. Słońskiego, G. Hulicka „Moja piosnka” C. K. Norwida.

Nastrój insurekcji styczniowej oddał fragment filmu „Nad Niemnem” w reż. Z. Kuźmińskiego a inne ważne wydarzenia upamiętniły pieśni: „Warszawianka” C. Delavigne w tłumaczeniu K. Sienkiewicza oraz „My, Pierwsza Brygada” w wykonaniu uczniów IIc.

Podniosłym akcentem patriotycznym była piosenka „Niepodległa” wykonana przez A. Popielińską i A. Zarębską. Przy słowach i dźwiękach muzyki licealiści zaprezentowali  Taniec z  Flagami z choreografią M. Ostrowskiej.

W tym momencie akademii o symbolicznej godzinie 11.11. wszyscy zebrani włączyli się w ogólnopolską akcję „Szkoła do hymnu” – uczniowie w patriotycznej postawie wykonali wszystkie zwrotki i refren „Mazurka Dąbrowskiego”.

Zwieńczeniem uroczystości była piosenka „Ja to mam szczęście” z repertuaru A. Radka zaśpiewana przez A. Zarębską, której w refrenie towarzyszyły koleżanki i koledzy z  klasy. Nad sprawnym technicznym przebiegiem czuwali: J. Mątowski i Sz. Grębocki

Wicedyrektorzy: A. Lewalska i M. Sentkowski podziękowali wszystkim, dzięki którym w tak atrakcyjny i ciekawy sposób uhonorowano narodowe święto.