Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2019/2020 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001

Wniosek o wydanie duplikatu świadectwa. (pobierz)


 W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii zawieszeniu ulega przyjmowanie interesantów w Zespole Szkół w Lipnie.
Wszystkie pilne sprawy proszę zgłaszać telefonicznie na numer (054) 287 25 62,
kierować na adres korespondencyjny szkoły (ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sekretariat czynny w godzinach 7:30 - 16:30
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej kształcenie na odległość przedłużone do 26 czerwca br.
Wewnętrzne procedur bezpieczeństwa na terenie Zespołu Szkół w Lipnie” w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (pobierz)

List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta
w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!
Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół
im. Romualda Traugutta w Lipnie na rok szkolny 2020/2021

PROJEKT dla TYCH, co NIE BOJĄ się WYZWAŃ!!!

W grudniu 2019 roku odbył się w naszej szkole w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa projekt na podstawie trylogii Veroniki Roth „Niezgodna”. Uczniowie podzielili się na 5 frakcji: Altruistów, Serdecznych, Nieustraszonych, Erudytów i Prawych. W pierwszym etapie udowadniali słuszność wyboru frakcji. „Altruiści” musieli pokazać swoje wielkie serce i przeprowadzić dwie akcje charytatywne, „Prawi” przeprowadzić proces sądowy przeciwko systemowi opisanemu w lekturze, „Serdeczni” przygotować krótki film o tym, w jaki sposób nasza szkoła może być „eko”. „Nieustraszeni”  bili dwa rekordy w sporcie, zaś „Erudyci” wykonywali doświadczenia z fizyki i chemii. Do drugiej części projektu zakwalifikowały się trzy drużyny: „Serdeczni”, „Altruiści” i „Serdeczni”. Wzięli oni udział w konkursie wiedzy o własnej frakcji. Zwycięzcami zostali „Altruiści”, którzy przeprowadzili akcję w naszej szkole „I Ty możesz zostać świętym Mikołajem” oraz „Uśmiech dla Seniora”. Drugie miejsce zajęli „Erudyci”, a trzecie „Serdeczni”.

Głównym sponsorem nagród dla zwycięzców było Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie. Dziękujemy bardzo :D

Organizatorami projektu byli: Agnieszka Matusiak, Anna Milak i Robert Szatan.