Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2019/2020 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001

Wniosek o wydanie duplikatu świadectwa. (pobierz)


 W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii zawieszeniu ulega przyjmowanie interesantów w Zespole Szkół w Lipnie.
Wszystkie pilne sprawy proszę zgłaszać telefonicznie na numer (054) 287 25 62,
kierować na adres korespondencyjny szkoły (ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sekretariat czynny w godzinach 7:30 - 16:30
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej kształcenie na odległość przedłużone do 26 czerwca br.
Wewnętrzne procedur bezpieczeństwa na terenie Zespołu Szkół w Lipnie” w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (pobierz)

List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta
w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!
Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół
im. Romualda Traugutta w Lipnie na rok szkolny 2020/2021

Graliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

W styczniu, jak co roku, nasza szkoła włączyła się w 28. Finał WOŚP, którego celem było zebranie jak największej kwoty z przeznaczeniem dla dziecięcej medycyny zabiegowej. W związku z tym , że tradycyjnie wiele osób chciało się w tę Akcję włączyć, 8 stycznia odbył się w szkolnej auli występ Teatru Bene Nati przygotowany przez panią Wandę Mróz, zaś po tym spotkaniu mogliśmy zakupić słodkości podczas kiermaszu zorganizowanego przez szkolny wolontariat pod opieką pani Emilii Kuźniak. Następnego dnia licealiści wzięli udział w seansie filmowym oraz licytacji, na którą przeznaczono takie gadżety jak koszulki, kubeczki, bluzy, jednak największą popularnością wśród młodzieży cieszyła się licytacja tzw. godzin niepytania. Zebrana kwota przewyższyła tę z poprzedniego roku, co oznacza ogromny sukces tegorocznej zbiórki i kolejne już potwierdzenie tego, że społeczność naszego liceum chce pomagać i jest otwarta na wszelkie akcje charytatywne.

Koordynatorem wszystkich wydarzeń był pan Piotr Wiśniewski, któremu serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, trud i poświęcony czas. Z pewnością było warto!