Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2023/2024 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001

Wniosek o wydanie duplikatu świadectwa. (pobierz)


 Wszystkie pilne sprawy (zgłoszenie kwarantanny) proszę zgłaszać telefonicznie na numer 699 880 566,
kierować na adres korespondencyjny szkoły (ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sekretariat czynny w godzinach 7:30 - 15:30

List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta
w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!
Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół
im. Romualda Traugutta w Lipnie na rok szkolny 2024/2025

Aktualności

Pożegnanie maturzystów 2020

„Przyszłość zaczyna się dzisiaj,

nie jutro…”

     (Jan Paweł II)

 Tegoroczni maturzyści otrzymali świadectwa

24 kwietnia 2020r. wszyscy uczniowie klas trzecich oficjalnie ukończyli naukę w naszym liceum. W związku z obowiązującym reżimem sanitarnym  każdy z uczniów o wyznaczonej godzinie w kolejnych dniach tygodnia odbierał świadectwo w przygotowanej przez wychowawcę sali. Nie jest to zapewne nasze ostateczne pożegnanie z tegorocznymi trzecioklasistami, ponieważ spotkamy się nie tylko podczas egzaminów, ale i z pewnością, być może w bardzo kameralnym gronie, by z należną powagą i wdzięcznością podziękować młodzieży za sukcesy, jakie udało jej się odnieść, reprezentując nasze liceum w rejonie, powiecie oraz na szczeblach wojewódzkim i ogólnopolskim. Dziś możemy w sposób szczególny wyróżnić osoby, które osiągnęły najwyższe wyniki w nauce.

 Są to: Adam Mylkie klasa 3f średnia ocen 5,22, Anna Matusiak klasa 3f średnia ocen 5,11, Karolina Zarębska klasa 3d - 5,11. Najlepszy wynik osiągnęły klasy:  3f  z średnią - 4,39 oraz 3c - 4,37. Serdecznie gratulujemy!

Uczniowie klas trzecich chętnie angażowali się w życie szkoły, reprezentowali ją w poczcie sztandarowym, szkolnym teatrze „Bene Nati”, samorządzie szkolnym, kole strzeleckim, konkursach przedmiotowych, zawodach sportowych czy wolontariacie. Wielokrotnie okazywali się wspaniałymi organizatorami szkolnych imprez i przedsięwzięć, z których mogli brać przykład ich młodsi koledzy. Dziś składamy oficjalnie wszystkim Absolwentom gratulacje z powodu ukończenia szkoły średniej oraz uzyskania możliwości przystąpienia do egzaminów maturalnych, które rozpoczną się 8 czerwca 2020 roku. Naszym tegorocznym Abiturientom życzymy tradycyjnie „połamania piór”, czyli samych „łatwych pytań” i, mimo nadzwyczajnych warunków, dużo optymizmu, pozytywnej energii i wiary w lepsze jutro zgodnie ze słowami:

Wyzwania, które stawia Ci życie, nie mają Cię paraliżować. One mają pomóc Ci odkryć, kim jesteś…

Powodzenia!