Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2020/2021 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001

Wniosek o wydanie duplikatu świadectwa. (pobierz)


 Wszystkie pilne sprawy (zgłoszenie kwarantanny) proszę zgłaszać telefonicznie na numer (054) 287 25 62,
kierować na adres korespondencyjny szkoły (ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sekretariat czynny w godzinach 7:30 - 15:30
Regulamin funkcjonowania szkoły w czasie epidemii obowiązujący  na terenie Zespołu Szkół im. R. Traugutta od 1 września 2020r. (pobierz)
Zarządzenie nr 6/2021 Dyrektora Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie  z dnia 1 marca 2021 r. w sprawie przedłużenia zawieszenia zajęć stacjonarnych. (pobierz)

List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta
w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!
Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół
im. Romualda Traugutta w Lipnie na rok szkolny 2020/2021

Przydział godzin konsultacji

     L.p.        Nazwisko i imię

Dzień

Godziny

  1. Bogusławska-Kręgiel Beata

środa

8.00 – 8.45

  1. Bruzdowicz Anna

środa

10.40 – 11.25

  1. Drozdowski Wojciech

czwartek

8.50 – 9.35

  1. Drzewiecki Piotr

środa

12.40 – 13.25

  1. Falkowska Iwona

piątek

10.40 – 11.25

  1. Górecki Jarosław

piątek

10.40 – 11.25

  1. Góźdź Ilona

poniedziałek

12.40 – 13.25

  1. Jarek Grzegorz

wtorek

10.40 – 11.25

  1. Kaleta Piotr

czwartek

9.40 – 10.25

  1. Kowalewska Maria

wtorek

8.00 – 8.45

  1. Kranc-Ciupa Iwona

poniedziałek

12.40 – 13.25

  1. Kręgiel Konrad

środa

11.40 – 12.25

  1. Kuźniak Emilia

środa

11.40 – 12.25

  1. Lewicki Jarosław

wtorek

11.40 – 12.25

  1. Lewalska Adriana

wtorek

11.40 – 12.25

  1. Matusiak Agnieszka

środa

9.40 – 10.25

  1. Matusiak Zbigniew

poniedziałek

9.40 – 10.25

  1. Myszyńska Urszula

wtorek

12.40 – 13.25

  1. Nejman Marta

środa

13.30 – 14.15

  1. Nejman Marcin

piątek

11.40 – 12.25

  1. Osińska Dominika

środa

10.40 – 11.25

  1. Politowska Ewa

wtorek

13.30 – 14.15

  1. Sentkowski Marian

wtorek

16.10 – 16.55

  1. Skarżyński Rafał

piątek

11.40 – 12.25

  1. Sobociński Ireneusz

wtorek

12.40 – 13.25

  1. Strzelecka Agnieszka

środa

10.30 – 11.15

  1. Szatan Katarzyna

środa

12.40 – 13.25

  1. Szatan Robert

środa

11.40 – 12.25

  1. Szewczak Paweł

poniedziałek

9.40 – 10.25

  1. Sztubecki Rafał

wtorek

12.40 – 13.25

  1. Szulc Barbara

wtorek

15.10 – 15.55

  1. Szymczak-Sławkowska Agnieszka

poniedziałek

11.40 – 12.25

  1. Węgrzynowska Małgorzata

środa

10.40 – 11.25

  1. Wiśniewski Piotr

piątek

9.40 – 10.25

  1. Wysocki Sławomir

wtorek

10.30 – 11.15

  1. Buchalska Małgorzata

czwartek

11.40 – 12.25

  1. Jagiełło Zofia

środa

11.30 – 12.15