Get Adobe Flash player
Do rozpoczęcia roku szkolnego 2018/2019 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Spotkania z rodzicami oraz dyżury nauczycieli odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca w godzinach 16:00 - 17:00.

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001


 


Osiągnięcia

Osiągnięcia

Konkursy – rok szkolny 2016/2017

Lp

Nazwa konkursu

Opiekun

Wynik

1

Konkursu j.angielskiego

R. Szatan

Michał Milewski (2A) –etap rejonowy)

2

Zawody Strzeleckie z okazji Święta Niepodległości

K. Witkowska

I miejsce – Wiktoria Kowalczyk (ID)

III miejsce – Filip Żółtek (IIF)

3

Finał Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Robert Szatan

Michał Milewski (2A) – III m.

4

Finaliści Wojewódzkiego Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców

Rafał Sztubecki

Drużyna III m. w województwie

5

Wojewódzki  Konkurs Recytatorski w Inowrocławiu

Wanda Mróz

I miejsce – Paulina Narczewska

Finalistki: Julia Przybojewska, Aleksandra Szajerska

6

Nagroda „Złoty Liść” na XIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Retro

Wanda Mróz

Teatr Bene Nati za upowszechnienie kultury 20-lecia międzywojennego

7

XI Ogólnopolski Przegląd Małych Form Teatralnych „Maski 2017”

Wanda Mróz

I miejsce za spektakl „Klimaty retro”

8

Olimpiada Chemiczna i inne konkursy chemiczne

Dominika Osińska

Kamil Iskra- finalista Olimpiady i laureat konkursów chemicznych

9

VI Wojewódzka Olimpiada Obrony Cywilnej

Katarzyna Witkowska

II miejsce

Filip Żółtek - IIF

Maciej Pawłowski - IIIC

10

Otwarte Zawody Strzeleckie o Puchar Burmistrza miasta Lipna, Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Lipnowskiego dla najlepszego zawodnika w kategorii juniorów

Katarzyna Witkowska

Wiktoria Kowalczyk(ID)

11

Konkurs Interpretacji Teatralnej

Wanda Mróz

Julia Przybojewska – II miejsce

Sylwia Lewandowska - wyróżnienie

12

Konkurs wokalny „Śpiewamy stare przeboje” -

Wanda Mróz

III m – Magda Kacprowicz

Agata Markowska – zaproszenie na Ogólnopolski Konkurs Piosenki Retro

13

62. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Wanda Mróz

Nagrodzeni w eliminacjach: Sylwia Lewandowska, Paulina Narczewska, Julia Przybojewska, Sylwia Matuszyńska.

Julia Przybojewska udział w finale ogólnopolskim

 

OLIMPIADY I KONKURSY 
w roku szkolnym 2015/2016

Lp

Nazwa konkursu

Opiekun

Wynik

1

Olimpiada tematyczna „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Janusz Czapiewski

Mateusz Maćkiewicz – 8 m (etap wojewódzki)

2

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Mirona Białoszewskiego

Wanda Mróz

Aleksandra Szajerska (IIB)– III m

Paulina Narczewska (IIB) - wyróżnienie

3

Konkurs na etiudę teatralną „Stachura. Pieśń i milczenie”

Wanda Mróz

I miejsce dla Teatru

4

V Kujawsko-Pomorskie Spotkania Teatralne „Zwierciadła”

Wanda Mróz

Nagroda główna dla Teatru

5

IV edycja Bydgoskiego Dyktanda z j. rosyjskiego

Katarzyna Szatan

Beata Budzińska (2F1) -  III m

6

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rosyjskiej

Katarzyna Szatan

Mateusz Winnicki (III F) - wyróżnienie

7

XXIII Konkurs  Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza

Dominika Osińska

Kamil Iskra (2C) – Finalista

8

52 Konkurs Chemiczny im. prof. A.Swinarskiego

Dominika Osińska

Kamil Iskra (2C) – Finalista

9

62 Olimpiada Chemiczna

Dominika Osińska

Kamil Iskra (2C) – zawody II stopnia

10

Konkurs „Informiada”  - WSZ Włocławek

Zbigniew Matusiak

Łukasz Majewski (IIF) – I miejsce

11

Kangur Matematyczny

Grzegorz Jarek

 

 

 

 

Beata Bogusławska-Kręgiel

Wyróżnienia

Kamil Będlin (IF),

Ewa Kostrzewska (IF),

 Szymon Szalkowski (IF),

Angelika Lipka (IIF),

Izabela Rzadkiewicz (IIIF)

12

Wojewódzki Konkurs Interpretacji Teatralnej w Toruniu

Wanda Mróz

II miejsce – Sylwia Lewandowska

13

Ogólnopolski Przegląd Małych Form Teatralnych „Maski 2016” - Włocławek

Wanda Mróz

II nagroda dla Teatru

14

61. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Wanda Mróz

II miejsce – Paulina Narczewska

wyróżnienie-Julia Przybojewska

Paulina Narczewska –kwalifikacja na eliminaacje ogólnopolskie

15

Biegi przełajowe – zawody powiatowe

Emilia Kuźniak

Martyna Zakrzewska – I m

Laura Rumińska – II m

Karolina Krakowska – IV m

Sztafet a dziewcząt – Im (pow.), udział w zawodach wojewódzkich

16

Zawody powiatowe – piłka ręczna

Ireneusz Sobociński

Rafał Sztubecki

Dziewczęta – II m

Chłopcy – II m

17

Zawody piłki siatkowej

Emilia Kuźniak

Jarosław Lewicki

Dziewczęta – I m (pow.), II m – ćwierćfinał wojewódzki

Chłopcy – I m (pow.), III m – ćwierćfinał wojewódzki

18

Zawody  piłki koszykowej

Ireneusz Sobociński

Rafał Sztubecki

Dziewczęta – I m (pow.), IV m – ćwierćfinał wojewódzki

Chłopcy – I m (pow.)

19

IV Memoriał im. A. Blachowskiego

Emilia Kuźniak

Dziewczęta – I m

20

Zawody pływackie

Emilia Kuźniak

Agata Cegielska – I m

21

Zawody pływackie

Rafał Sztubecki

Oliwia Dąbrowska – I m

Daria Wesołowska – I m

Igor Kaliszewski – I m

Jakub Ofmański – I m

Dominik Ciesielski – I m

OLIMPIADY I KONKURSY 
w roku szkolnym 2014/2015

Konkurs programistyczno-zręcznościowy  „Robotics School Challenge 2015”
Opiekun: Wojciech Drozdowski
po raz drugi
I miejsce (IIF): Marcin Kacprowicz, Łukasz Jastrzębski, Radosław Insadowski, Michał Lendecki, Piotr Lewicki, Mateusz Rempuszewski, Hubert Składanowski, Miłosz Zachacz

Olimpiada Języka Rosyjskiego
Opiekun: Katarzyna Szatan
Wyróżnienie: Klaudia Czachowska - IIIa
Etap okręgowy: Hubert Składanowski - IIf

Szkolny Konkurs Ortograficzny \"Mistrz Orgotrafii\"
Opiekun: Anna Rutkowska
I miejsce: Kinga Gregorczyk - Ia

Konkurs Piosenki Miłosnej w języku obcym
Opiekunowie: Katarzyna Szatan, Robert Szatan
II miejsce: Mateusz Winnicki IIf
Wyróżnienie: Marta Piórowska IIa

XV Wojewódzki Konkurs Fizyczny
Opiekun: Marian Sentkowski
II miejsce: Jakub Kopyciński

12. Konkurs Interpretacji Teatralnej Toruń
Opiekun: Wanda Mróz
II miejsce: Agata Lewalska
III miejsce: Mateusz Drozdowski

IV Ogólnouniwersytecki  Konkurs Recytatorski Poezji K. I. Gałczyńskiego. UMK Toruń
Opiekun: Wanda Mróz
I miejsce: Mateusz Drozdowski
Wyróżnienie: Aleksandra Szajerska

60. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
Opiekun: Wanda Mróz
Etap rejonowy we Włocławku
Recytacja: III miejsce: Paulina Narczewska
Monodram: wyróżnienie: Agata Lewalska
Obie uczennice uczestniczyły w eliminacjach wojewódzkich w Bydgoszczy

OLIMPIADY I KONKURSY 
w roku szkolnym 2013/2014

Konkurs Matematyczny Kangur

Opiekunowie: Grzegorz Jarek, Beata Bogusławska-Kręgiel

Wyróżnienie: Jakub Kopyciński – II f,Szymon Zagajewski – I f

 

Powiatowy Konkurs „70 rocznica bitwy pod Monte Casino”

Opiekun: Paweł Szewczak

II miejsce: Łukasz Leszczyński – I B1

 

Dyktando Włocławskie

Opiekun: Anna Rutkowska

II miejsce: Jakub Kopyciński - IIF

 

Konkurs programistyczno-zręcznościowy  „Robotics School Challenge 2014”

Opiekun: Wojciech Drozdowski

I miejsce (IF): Marcin Kacprowicz, Łukasz Jastrzębski, Radosław Insadowski, Michał Lendecki, Piotr Lewicki, Mateusz Rempuszewski, Hubert Składanowski, Miłosz Zachacz

 

III Wojewódzka Olimpiada Obrony Cywilnej - 2014

Opiekun: Katarzyna Witkowska

I miejsce -Puchar Wojewody Kujawsko-Pomorskiego: Karol Alaszkiewicz,Filip Wilczyński

 

 Polsko – Ukraiński Konkurs Fizyczny „Lwiątko 2014”

Opiekun: Marian Sentkowski

Wyróżnienie: Jakub Kopyciński - IIF

 

XXII Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy

Opiekun: Katarzyna Witkowska

II miejsce: Traczykowska Ewelina – IIC, Grabowski Filip – IIC, Grębicka Patrycja – IIC, Szwajkowski Mariusz – IIF, Gajda Katarzyna - IC

 

Etap wojewódzki 59. OKR w Toruniu

Opiekun: Wanda Mróz

Wyróżnienie: Julia Bytner

 

VII  Przegląd Twórczości Agnieszki Osieckiej

Opiekun: Wanda Mróz

Recytacja: I miejsce -  Agata Lewalska I c

Piosenka: I miejsce – Mateusz Drozdowski II f

 

Ćwierćfinały Wojewódzkie w Piłce Koszykowej Dziewcząt
Opiekun: Ireneusz Sobociński

II miejsce

 

Finał Wojewódzki Piłki Siatkowej Chłopców

Opiekun: Jarosław Lewicki

III miejsce

 

IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rosyjskiej

Opiekun: Katarzyna Szatan
Finalistka: Klaudia Czachowska

 

Etap rejonowy 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego- Włocławek

Opiekun: Wanda Mróz

II miejsce: recytacja - J. Bytner
III miejsce: poezja śpiewana- Mateusz Winnicki (If)

Wyróżnienie: Aleksandra Palczak (Ic1)

 

IV Ogólnouniwersytecki konkurs recytatorki \"Teraz Tuwim\" - Toruń

Opiekun: Wanda Mróz

Wyróżnienie: Julia Bytner (IIIe)

 

XI Konkurs Interpretacji Teatralnej dla Dzieci Młodzieży - Toruń

Opiekun: Wanda Mróz

II miejsce: Agata Lewalska (Ic)

 

Powiatowy Konkurs Poezji o Ziemi Dobrzyńskiej

Opiekun: Jadwiga Nowowiejska-Błaszczyk
I miejsce: Monika Witkowska

 

Wojewódzki konkurs fizyczny

Opiekun: Marian Sentkowski

J. Kopyciński- finalista

 

V Konkurs Piosenki Miłosnej w Językach Obcych

Opiekun: Robert Szatan

II miejsce: Aleksandra Palczak (Ic1)

 

Liga Strzelecka

Opiekun: Katarzyna Witkowska

Uczestnicy:

Aleksandra Rygielska (IIIc)- indywidualnie I miejsce

Karol Alaszkiewicz (IIIf)

Drużynowo - I miejsce

 

Etap okręgowy Olimpiady Języka Rosyjskiego

Opiekun: Katarzyna Szatan

Uczestnicy: Jagoda Boniecka (IIIE)

Anzhelika Rutkowska(IIIE)

Agnieszka Słomczewska(IIIA)

 

Konkurs Regionalny o Ziemi Dobrzyńskiej[

Opiekun: J. Czapiewski, P. Szewczak, R. Skarżyński

Drużynowo II miejsce: J. Kopyciński (IIF)

A. Lazarowska(IB1)

K. Misiak (IIB)

 

X Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

Opiekun: Adrianna Lewalska

Uczestnicy: Iwona Gerwatowska

Małgorzata Niewiadomska

Karolina Słabowska - III etap konkursu

 

Etap okręgowy Olimpiady Języka Francuskiego

Opiekun: Iwona Kranc

Uczestnik: Jakub Kopyciński (IIF)

 

Konkurs Regionalny o Ziemi Dobrzyńskiej

Opiekun: J. Czapiewski

II miejsce: J. Kopyciński

 

Biegi Sztafetowe Dziewcząt

Opiekun: Ireneusz Sobociński

Finał wojewódzki

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji Juliana Tuwima

Opiekun: Wanda Mróz

Finalistka: Kamila Romianowska

 

OLIMPIADY I KONKURSY 
w roku szkolnym 2012/2013

 

Konkurs wiedzy o Życiu i Twórczości Poli Negri

Opiekun: Wanda Mróz i Anna Rutkowska

I miejsce: Michał Gromada

II miejsce: Jagoda Boniecka

 

Powiatowy Konkurs Ekologiczny

Opiekun: Lilianna Iwińska

I miejsce: Mateusz Olszewski

II miejsce: Filip Grabowski

 

Wojewódzki Konkurs Historyczny - Kolej w regionie

Opiekun: Piotr Drzewiecki

Wyróżnienie: Ewelina Włodarczyk

 

Konkurs Recytatorski im. Ks. Jana Twardowskiego

Opiekun: Ks. Mariusz Staszak

I miejsce: Jagoda Boniecka

 

III Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rosyjskiej

Opiekun: Katarzyna Szatan

Udział w koncercie finałowym: Monika Kordowska

 

Okręgowa Olimpiada Języka Rosyjskiego

Opiekun: Katarzyna Szatan

Finalistka: Angelika Rutkowska

 

Powiatowy Konkurs Poezji o Ziemi Dobrzyńskiej

Opiekun: Jadwiga Nowowiejska-Błaszczyk

I miejsce: Monika Witkowska

 

II Olimpiada Obrony Cywilnej

Opiekun: Katarzyna Witkowska

IV miejsce: Filip Wilczyński i Karol Alaszkiewicz

 

Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny - Lwiątko 2013

Opiekun: Marian Sentkowski

Wyróżnienie: Jakub Kopyciński

 

Konkurs Matematyczny - Kangur

Opiekun: Grzegorz Jarek

Nagroda I stopnia: Jakub Kopycińki

Nagroda II stopnia: Anna Meler

 

XXVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Opiekun: Lilianna Iwińska

Finalistka: Magdalena Mańkowska

 

Konkurs ogólnopolski - Brodnicka Uczta Teatralna 2013

Opiekun: Wanda Mróz

II miejsce dla Teatru Bene Nati

 

Ogólnopolski  Przegląd Małych Form Teatralnych „Maski 2013” 
wyróżnienie dla Teatru Bene Nati za spektakl pt. „Ciucholand”

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
Opiekun: Wanda Mróz
Eliminacje powiatowe

Recytacje:
I miejsce: Alicja Jasińska
II miejsce: Monika Witkowska
Wyróżnienie: Joanna Romianowska
Teatr jednego aktora:
I miejsce: Monika Witkowska
II miejsce: Julia Bytner
Eliminacje rejonowe:
Recytacja:
Wyróżnienie: Alicja Jasińska
Teatr jednego aktora:
Wyróżnienie: Julia Bytner, Monika Witkowska

Międzywojewódzki Konkurs Recytacji Poezji i Prozy oraz Pieśni Regionalnej „Bądź pozdrowiona, ziemio rodzinna”:
Opiekun: Wanda Mróz
I miejsce: Filip Lewicki
II miejsce: Ewelina Włodarczyk

Liga Strzelecka
Opiekun: Katarzyna Witkowska
II miejsce: drużynowo

XXI Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia
Opiekun: Urszula Myszyńska
Etap rejonowy - II miejsce: Karolina Murszewska

XLII Ogólnopolska Olimpiada Biologiczna
Opiekun: Urszula Myszyńska
Udział w zawodach II stopnia: Karolina Murszewska

III Regionalny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu
Opiekun: Urszula Myszyńska
Etap powiatowy: Karolina Murszewska

Konkurs Regionalny o Ziemi Dobrzyńskiej
Opiekun: Paweł Szewczak, Rafał Skarżyński
Indywidualnie – II miejsce: Filip Wilczyński II b
Zespołowo - II miejsce: Filip Wilczyński II b
Ewelina Włodarczyk II e

Powiatowy Konkurs Historyczny – Powstanie Styczniowe
Opiekun: Paweł Szewczak
III miejsce: Aleksandra Kilanowska II e

Szkolny Konkurs Ortograficzny
Opiekun: Anna Rutkowska, Agnieszka Strzelecka
I miejsce: Jakub Kopyciński

Olimpiada Języka Francuskiego
Opiekun: Iwona Kranc
Etap rejonowy: Jakub Kopyciński

XLIV Olimpiada Języka Rosyjskiego
Opiekun: Katarzyna Szatan
Etap rejonowy: Angelika Rutkowska II e
Jagoda Boniecka II e

Ćwierćfinały Wojewódzkie Piłki Siatkowej
Opiekun: Emilia Kuźniak
II miejsce: chłopcy
IV miejsce: dziewczęta

Zawody Powiatowe Piłki Siatkowej
Opiekun: Emilia Kuźniak
I miejsce: dziewczęta i chłopcy

Zawody Pływackie - sztafeta
Opiekun: Rafał Sztubecki
I miejsce: drużynowo

Zawody Pływackie - w stylu dowolnym
Opiekun: Rafał Sztubecki
I miejsce: Kamil Kobielski
II miejsce: Filip Lewicki
IV miejsce: Jakub Rzymski

Powiatowy Sparing Szachowy
Opiekun: Ireneusz Sobociński
II miejsce: drużynowo

Zawody Powiatowe Szkół Ponadgimnazjalnych - sztafetowe biegi przełajowe
Opiekun: Rafał Sztubecki i Emilia Kuźniak
I miejsce: dziewczęta i chłopcy

II Kujawsko-Pomorskie Spotkania Teatralne \"Zwierciadła\"
Opiekun: Wanda Mróz
III miejsce: teatr Bene Nati
III miejsce: Julia Bytner II e (za monodram \"Marzenie Nataszy\")

Półfinał - „Energia kontrolowana 2012” 
Opiekun: Ewa Politowska
II miejsce: Jakub Kopyciński I f

Półfinały Wojewódzkie Piłki Ręcznej
Opiekun: Ireneusz Sobociński
III miejsce: dziewczęta

Zawody Powiatowe Piłki Ręcznej
Opiekun: Ireneusz Sobociński, Rafał Sztubecki
I miejsce: dziewczęta
II miejsce: chłopcy

Wojewódzki Konkurs Recytatorski \"Głos Steda\" 
Opiekun: Wanda Mróz
I miejsce: Julia Bytner II e
Wyróżnienie: Monika Witkowska II f

IV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Poezji XIX wieku \"Wszystkie te światy, co fantazja tworzy\"
Opiekun: Wanda Mróz
I miejsce: Julia Bytner II e
II miejsce: Monika Witkowska II f

 

OLIMPIADY I KONKURSY 
w roku szkolnym 2011/2012

 

Szkolna Liga Strzelecka Rejonu Włocławskiego
I
 miejsce: Lidia Impert  II b
XI miejsce: Angelika Babecka II b
VI miejsce: Drużynowo
 

Dobrzyńsko - Kujawski Konkurs Recytatorski

Opiekun: Wanda Mróz

I miejsce ex aequo:

Joanna Romianowska II a

Sylwia Kowalska II b

 

Powiatowy Konkurs Poetycki o Ziemi Dobrzyńskiej

OpiekunJadwiga Nowowiejska - Błaszczyk

I miejsce Monika Witkowska I f

 

Międzynarodowy Konkurs \"Kangur matematyczny\"

Opiekun: Grzegorz Jarek

Wyróżnienia:

Anna Meler I f

Mariusz Kreft III f

 

V Przegląd Twórczości Agnieszki Osieckiej

Opiekun: Wanda Mróz

Recytacja:

I miejsce Damian Wierzbicki I d

II miejsce Monika Witkowska I f

III Sylwia Kowalska II b

 

VIII Wojewódzki Konkurs Historyczny \"Zabytki naszego regionu\"

Opiekun Piotr Drzewiecki

III miejsce oraz Nagroda Kujawsko - Pomorskiego Konserwatora Zabytków dla Eweliny Włodarczyk I e

Nagroda Prezesa Radia Ziemi Dobrzyńskiej dla Aleksandry Kilanowskiej I e

 

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Opiekun: Wanda Mróz

Eliminacje powiatowe:

Recytacja:

I miejsce Monika Witkowska I f

II miejsce Marcin Detmer II f

Wywiedzione ze słowa:

I miejsce Chrystian Ostolski I e

Teatr jednego aktora:

I miejsce Julia Bytner I e

Eliminacje rejonowe we Włocławku:

Kwalifikacja do eliminacji wojewódzkich: Monika Witkowska i Julia Bytner

Wyróżnienie otrzymał Marcin Detmer

Eliminacje wojewódzkie

Wyróżnienie dla Julii Bytner

 

Mistrzostwa Okręgowe Zespołów Pierwszej Pomocy PCK- Włocławek

Opiekun: Katarzyna Witkowska

III miejsce drużyny w składzie

Roland Gabryszewski III g

Marceli Rozpędowski III g

Piotr Kupniewski III g

Krzysztof Lemański III g

Monika Witkowska I f

 

Wojewódzka Olimpiada Obrony Cywilnej 2012

Opiekun: Katarzyna Witkowska

W etapie powiatowym II miejsce zajął: Paweł Leszczyński II c i zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego

 

XXXVIII Olimpiada Geograficzna

Opiekun: Ewa Politowska

W zawodach II stopnia udział wzięli:

Agata Grębicka III f

Wojciech Łańcucki III f

 

Miejski konkurs fotograficzny \"Portret psychologiczny\"

Opiekun: Piotr Drzewiecki

I miejsce Ewelina Włodarczyk

III miejsce Vanessa Raubic

 

\"Podróż mojego życia\" - konkurs literacko- geograficzny (rejonowy

\"Rodzinna niedziela\"-konkurs fotograficzny( rejonowy)

Opiekun: mgr Iwona Falkowska mgr Piotr Drzewiecki

Laureaci: Jagoda Boniecka  I b

Vanessa Raubic I b

Ewelina Włodarczyk I e

 

XIII Wojewódzki Konkurs Młodych Twórców

Opiekun: mgr Wanda Mróz

Laureatka: Weronika Rzymska III d- otrzymała wyróżnienie

 

Powiatowy Konkurs \"Kobiety wysokich lotów\"

Opiekun: mgr Agnieszka Szymczak

Wyróżnienie otrzymała Ewelina Włodarczyk I e

 

Regionalny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

Opiekun: Urszula Myszyńska

W etapie powiatowym udział wzięły 2 uczennice: Karolina Murszewska II Monika Jędrzejewska z II c.

Karolina Murszewska zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego.

 

XII Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Opiekun: Marian Sentkowski

W etapie rejonowym udział wzięło 4 uczniów. Trzech zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego

Laureatem został - Marcin Pietrowski III f

Otrzymał tytuł finalisty - Karol Ramza III f

Otrzymał tytuł finalisty - Wojciech Łańcucki III f

 

XLI Ogólnopolska Olimpiada Biologiczna

Opiekun: Urszula Myszyńska

W zawodach II stopnia udział wzięła Karolina Murszewska II c

 

I Kujawko-Pomorskie Spotkania Teatralne \"Zwierciadła\" Bydgoszcz

Opiekun: Wanda Mróz

Nagroda specjalna dla Teatru Bene Nati za spektakl \"Mówią o sobie\"

 

Olimpiada Języka Rosyjskiego

Opiekun: Katarzyna Szatan

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się:

Daria Miętkiewicz III b

Karolina Cholewińska III a

Ewelina Puszakowska III a

Oliwia Bagińska II a

Jagoda Boniecka I b

 W zawodach II stopnia wyróżnienie otrzymała - Anghelika Rutkowskaya I e

 

XXVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Opiekun: Lilianna Iwińska

Udział Weroniki Kozłowskiej i Justyny Doleckiej z III c w eliminacjach wojewódzkich

 

Konkurs wojewódzki \" Wolontariat - działanie dla innych czy dla siebie?\"

Opiekun: mgr Magdalena Zdrojewska mgr Konrad Kręgiel

II miejsce w województwie projekt przygotowany przez:

Justyna Michalska II b

Angelika Kalinowska II e

Arleta Sumińska II e

 

Powiatowa Licealiada - szachy drużynowe

Opiekun: mgr Ireneusz Sobociński

I miejsce: drużyna w składzie:

Katarzyna Kowalska II f

Jakub Lesiak III f

Łukasz Rabiec III f

Bartosz Kowalski III g

 

Konkurs \"Sztuka wyboru: - Kręcę filmy a nie jointy\"

Opiekun: mgr Katarzyna Witkowska

Udział uczniów w warsztatach i konkursie: nakręcenie filmu \"Ten ostatni raz\"

Sara Walaszczyk II d

Justyna Szychowska II d

Andrzej Miedziński II f

 

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia-eliminacje rejonowe 

Opiekun: mgr Urszula Myszyńska

I miejsce: Rafał Sośnin I c

 

X Wojewódzki Konkurs Recytacji Poezji i Prozy oraz Pieśni Regionalnej \"Bądź pozdrowiona, ziemio rodzinna\"

Opiekun: mgr Wanda Mróz

III miejsce: Monika Witkowska If

 

Konkurs Regionalny \"Ziemia Dobrzyńska-Moja Mała Ojczyzna\"

Opiekun: mgr Rafał Skarżyński mgr Paweł Szewczak

I miejsce:  Michał Golubiński IId

II miejsce: Anna Grębicka IIIf

IV miejsce: Krzysztof Podlas IIIg

 OLIMPIADY I KONKURSY 
w roku szkolnym 2010/2011

Konkurs Wiedzy o Obronie Cywilnej \"Bezpieczne życie\"

Opiekun: mgr Katarzyna Witkowska

Etap powiatowy:

I miejsce - Dawid Markowski IIIc,

IV miejsce - Roland Gabryszewski IIg.

 

Okręgowe Zawody Pierwszej Pomocy Drużyn PCK

Opiekun: mgr Katarzyna Witkowska

IV miejsce drużyny z klasy IIg w składzie:

Maria Lewandowska,

Marceli Rozpędowski,

Krzysztof Lemański,

Michał Rykowski,

Piotr Kupniewski,

Roland Gabryszewski.

 

56. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Opiekun: mgr Wanda Mróz

Eliminacje powiatowe:

Teatr jednego aktora:

I miejsce: Anna Węsierska IIIe

Recytacja:

I miejsce: Ewelina Romianowska IIb,

II miejsce: Jakub Zachacz IIIf,

III miejsce: Milena Makowska IIb, Joanna Romianowska Ia.

Wszyscy biorą udział w eliminacjach we Włocławku.

Eliminacje rejonowe:

Wyróżnienie: Anna Węsierska

III miejsce: Ewelina Romianowska

Wyróżnienie: Milena Makowska

Anna Węsierska i Ewelina Romianowska zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego w Lubostroniu.

W etapie wojewódzkim Anna Węsierska otrzymała wyróżnienie w kategorii: teatr jednego aktora.

 

VII Konkurs Interpretacji Teatralnej Toruń 2011 (wojewódzki)

Opiekun: mgr Wanda Mróz

I miejsce w kategorii V - szkoły średnie: Anna Węsierska IIIe

 

I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rosyjskiej - od tradycji do współczesności Łódź

Opiekun: mgr Katarzyna Szatan

Karolina Cholewińska IIa zakwalifikowała się do udziału w finale konkursu

 

Konkurs Wiedzy Olimpijskiej z okazji III Dnia Olimpijczyka - PWSZ we Włocławku

Opiekun: Ireneusz Sobociński

III miejsce zespołu z klasy IIIb w składzie:

Dariusz Baranowski,

Jakub Grot,

Ewelina Pipczyńska.

 

XXXVII Olimpiada Geograficzna

Opiekun: mgr Ewa Politowska

Karol Ramza IIf - udział w zawodach II stopnia.

 

IX Ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych \"Arlekinada\" Inowrocław

Opiekun: mgr Wanda Mróz

Anna Węsierska (Teatr \"Bene nati\") w gronie 8 finalistów spośród 24 zespołów.

 

IV Ogólnopolski Konkurs Artystyczny \"Młode Talenty\" Bydgoszcz

Opiekun: mgr Wanda Mróz

Teatr \"Bene nati\" znalazł się w gronie 12 finalistów wybranych spośród 34 zespołów.

 

IV Olimpiada Języka Angielskiego

Opiekun: mgr Marcin Nejman

W etapie szkolnym brali udział uczniowie klas 1-3.

 

Konkurs Regionalny o Ziemi Dobrzyńskiej

Opiekun: mgr Rafał Skarżyński, mgr Paweł Szewczak

I miejsce: Agata Grębicka IIf,

II miejsce: Krzysztof Podlas IIg,

Michał Golubiński Id.

Drużynowo szkoła zajęła I miejsce.

 

Olimpiada Tematyczna \"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego\"

Opiekun: mgr Janusz Czapiewski, mgr Rafał Skarżyński, mgr Paweł Szewczak

Do etapu rejonowego:

Krzysztof Podlas IIg,

Michał Golubiński Id,

Kinga Mikołajczak IIIf,

Szymon Zieliński If.

Michał Golubiński Id zajął IX miejsce w województwie.

 

Półfinał wojewódzki w piłce siatkowej chłopców

Opiekun: Jarosław Lewicki

 

Półfinał wojewódzki w piłce siatkowej dziewcząt

Opiekun: Rafał Sztubecki

 

XXVI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Opiekun: mgr Lilianna Iwińska

Do etapu okręgowego zakwalifikowali się:

Weronika Kozłowska IIc,

Justyna Dolecka IIc,

Piotr Sipak IIc.

 

I Regionalny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu

Opiekun: mgr Urszula Myszyńska

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się:

Marcelina Myszyńska IIIc,

Jarosław Siekierski IIIc.

Do finału konkursu zakwalifikował się Jarosław Siekierski.

 

Wojewódzki Konkurs Fizyczny

Opiekun: mgr Anna Bruzdowicz

7 uczniów z klasy IIIf zakwalifikowało się do etapu rejonowego.

Andrzej Leśniewski IIIf - finalistą.

 

Wojewódzki Konkurs \"Energia kontrolowana\"

Opiekun: mgr Ewa Politowska, mgr Piotr Kaleta

W finale:

I miejsce  Wojciech Łańcucki z kl. II F,

II miejsce Piotr Sipak z kl. II C,

Do półfinału zakwalifikowali się:

Karol Ramza IIf,

Łukasz Ośmiałowski IIIf,

Piotr Sipak IIc,

Sławomir Wiśniewski IIIf,

Radosław Sochocki IIIf,

Wojciech Łańcucki IIf,

Krzysztof Podlas IIg,

Małgorzata Graś IIIf,

Andrzej Leśniewski IIIf.

W półfinale konkursu:

I miejsce: Wojciech Łańcucki

II miejsce: Piotr Sipak

W finale ogólnopolskim:

I miejsce - Wojciech Łańcucki  IIf

II miejsce - Piotr Sipak IIc

 

XVIII Konkurs Chemiczny im. Ignacego Łukasiewicza

Opiekun: mgr Dominika Osińska

Udział wzięli uczniowie klasy IIIc:

Joanna Chełmieniewicz,

Iwona Jastrzębska,

Daria Kopczyńska,

Marcelina Myszyńska,

Jarosław  Siekierski,

Monika Ziemlewicz.

 

XLII Olimpiada Języka Rosyjskiego

Opiekun: mgr Katarzyna Szatan

Do eliminacji okręgowych zakwalifikowali się:

Karolina Cholewińska IIa,

Daria Miętkiewicz IIb,

Ewelina Puszakowska IIa.

 

XXXVII Olimpiada Geograficzna

Opiekun: mgr Ewa Politowska

Do etapu okręgowego zakwalifikowali się:

Karol Ramza IIf,

Wojciech Łańcucki IIf,

 

XL Olimpiada Biologiczna

Opienkun: mgr Urszula Myszyńska

Do etapu okręgowego zakwalifikowali się uczniowie klasy IIIc:

Iwona Jastrzębska,

Damian Migalski,

Marcelina Myszyńska,

Jarosław Siekierski.

 

Rejonowy Konkurs Wiedzy o Kulturze Państw Niemieckojęzycznych Włocławek 2010

Opiekun: mgr Agnieszka Matusiak i mgr Piotr Drzewiecki

Uczniowie: Joanna Strulak IIIf Dorota Chmielewska IIe Wojciech Łańcucki IIf zajęli III miejsce.

 

 

XXIX Olimpiada Języka Łacińskiego

Opiekun: mgr Barbara Szulc

Do etapu okręgowego zakwalifikowali się:

Konrad Wyborski IIIb

Jakub Osendowski IIIb

 

 

Wojewódzki Konkurs Recytatorski \"Przynoszę ci kilka pieśni\" Inowrocław 2010

Opiekun: mgr Wanda Mróz

Ewelina Romianowska zakwalifikowała się do finału.

 

 

Konkurs Wiedzy o Lipnie i Unii Europejskiej

Opiekun: mgr Adriana Lewalska

 

Zwycięzcy pojadą na wycieczkę do Brukseli

1. Joanna Chełmieniewicz IIIc

2. Anna Szmejter IIIc

3. Patryk Sękowski IIId

4. Mateusz Markowski IIIe

5. Marek Kułak IIIe

 

 

VIII Ogólnopolski Festiwal Małych Form Teatralnych \"Arlekinada\" Inowrocław 2010

Opiekun: mgr Wanda Mróz

Teatr \"Bene nati\" otrzymał wyróżnienie zespołowe.

Wystąpili: Anna Węsierska IIIe, Radosław Ciemiecki IIId, Marcin Jaworski

 


 

OLIMPIADY I KONKURSY 
w roku szkolnym 2009/2010

 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Obronie Cywilnej 

Opiekun: mgr Katarzyna Witkowska 
III miejsce: Dawid Markowski IIc, Mateusz Będlin IIa



Konkurs plastyczny \"Drzewo bez tajemnic\" Lipno 

Opiekun:mgr Anna Bruzdowicz 
I miejsce ex aequo: Dawid Falkowski IIf, Jakub Zachacz IIf



VI Wojewódzki Konkurs Historyczny \"Zabytki naszego regionu\" 

Opiekun:mgr Potr Drzewiecki 
Nagroda rzeczowa za najlepszą fotografię i wyróżnienie:
Joanna Rudzka IIa



Dobrzyńsko-Kujawski Konkurs Recytatorski Karnkowo 

Opiekun:mgr Wanda Mróz 
II miejsce: Ewelina Romianowska Ib



III Przegląd Twórczości Agnieszki Osieckiej 

Opiekun:mgr Wanda Mróz 
I miejsce recytacja: Marcelina Myszyńska IIc
Wyróżnienie: Ewelina Romianowska Ib



XIV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej 

Opiekun:ks. Mariusz Staszak, Iwona Falkowska 
Udział w etapie diecezjalnym:
Aleksandra Rogińska IIg 
Patryk Sękowski IId
Jarosław Zwoliński - II miejsce - udział w finale ogólnopolskim Niepokalanów



Międzynarodowy Konkurs \"Kangur Matematyczny 2010\" 

Opiekun:mgr Grzegorz Jarek 
Wyróżnienia:
Mariusz Kreft If
Wojciech Łańcucki If



III Konkurs Małych Form Teatralnych \"Maski 2010\" Włocławek 

Opiekun:mgr Wanda Mróz 
Teatr \"Benne nati\" - Anna Węsierska, Radosław Ciemiecki - I miejsce



Strefowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy we Włocławku 

Opiekun: mgr Katarzyna Witkowska 
III miejsce zespołu z klasy IIg:
Kinga Banasik
Magdalena Płotkowska
Kamil Sadowski
Kamil Wilkanowski
Miłosz Wiśniewski



Konkurs \"Bezpieczne życie\" 

Opiekun: mgr Katarzyna Witkowska 
Etap powiatowy:
I miejsce: Dawid Markowski II c
II miejsce: Mateusz Będlin II a



XX Olimpiada Teologii Katolickiej 

Opiekun: ks. Mariusz Staszak 
3 miejsce w etapie diecezjalnym finalistka etapu ogólnopolskiego
Katarzyna Pętlicka III d



55. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski 

Opiekun: mgr Wanda Mróz 
W eliminacjach powiatowych:
I miejsce: Marcelina Myszyńska IIc
II miejsce: Ewelina Romianowska I b, Artur Palczak IIIe
III miejsce: Ewelina Urbańska II d, Marcin Jaworski IIe
Wyróżnienie: Jakub Zachacz II f

W eliminacjach rejonowych we Włocławku:
Nagroda główna: Artur Palczak
Wyróżnienie: Ewelina Romianowska



III Ogólnopolski Konkurs Artystyczny \"Młode Talenty\" Bydgoszcz 2010 

Zespół Teatralny ze spektaklem \"Fantom\" brał udział w finale konkursu.



VIII Edycja Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej

Opiekun: mgr inż. Wojciech Drozdowski
18 miejsce w kraju, I miejsce w woj. kujawsko-pomorskim
Monika Kowalewska II f
Małgorzata Graś II f
Paulina Domżalska II f
Justyna Dunajko II f

 

 

XXXVI Olimpiada Geograficzna i Nautologiczna 

Opiekun: mgr Ewa Politowska 
Udział w zawodach II stopnia 
Joanna Strulak I f

 

Konkurs Regionalny o Ziemi Dobrzyńskiej 

Opiekun: mgr Paweł Szewczak 
Szkołą zajęła I miejsce w klasyfikacji drużynowej 
I miejsce - Krzystof Podlas I g 
II miejsce - Agata Grębicka I f

 

Olimpiada tematyczna: Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego 

Opiekun: mgr Paweł Szewczak 
Udział w finale wojewódzkim 
Łukasz Stawski III d

 

VI Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym 

Opiekun: mgr Adriana Lewalska 
Do finału konkursu zakwalifikował się 
Jarosław Zwoliński IIIb

 

XXV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 

Opiekun: mgr Lilianna Iwińska 
Do etpau wojewódzkiego zawkalifikowali się: 
Justyna Dolecka I c 
Weronika Kozłowska I c 
Piotr Sipak I c

 

XXXIX Olimpiada Biologiczna 

Opiekun: mgr Urszula Myszyńska 
Do etapu okręgowego zakwalifikowali się: 
Anna Alaszkiewicz IIIc 
Iwona Jastrzębska IIc 
Damian Migdalski IIc 
Marcelina Myszyńska IIc 
Jarosław Siekierski IIc 
Po etapie okręgowym w Toruniu Jarosław Skierski otrzymał tytuł laureata zawodów okręgowych

 

Do eliminacji okręgowych XLI Olimpiady Języka Rosyjskiego zakwalifikowali się następujący uczniowie: 
Jarosław Zwoliński 
Emilia Macieja 
Daria Miętkiewicz 

Opiekunowie: mgr Katarzyna Szatan 

 

XI Konkurs Młodych Twórców w Bydgoszcz 2009 

Opiekunowie: mgr Agnieszka Kopycińska, mgr Wanda Mróz 

Laureaci: 
I miejsce: Ewelina Romianowska Ib 
wyróżnienie: Anna Węsierska IIe, 

 


OLIMPIADY I KONKURSY 
w roku szkolnym 2008/2009

 

 

Strefowe Zawody Pierwszej Pomocy PCK – drużyna z naszego liceum zajęła III miejsce 
Opiekun: mgr Katarzyna Witkowska 
Uczestnicy : Karina Człapińska If, Kinga Banasiak Ig, Magdalena Płotkowska Ig, Miłosz Wiśniewski Ig, Kamil Sadowski Ig, Kamil Wilkanowski Ig 

 

XXIV Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 
Opiekun: mgr Lilianna Iwińska
Magdalena Waśkiewicz IIIc - finalistka etapu centralnego (II miejsce w zawodach wojewódzkich)



54.Ogólnopolski Konkurs Recytatorski (eliminacje rejonowe we Włocławku) 
Opiekun: mgr Wanda Mróz 

Kategoria: recytatorska

III miejsce: Kamil Mróz IIIh
Wyróżnienie I stopnia: Ewelina Urbańska IId
Wyróżnienie II Stopnia Artur Palczak IIe
Marcin Jaworski Ie
Kategoria: poezja śpiewana
Nagroda: Kamil Mróz IIIh

 

 

Etap wojewódzki XVII Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK 
Opiekun: mgr Urszula Myszyńska 
I miejsce : Marcelina Myszyńska i jako jedyna będzie reprezentowała nasze województwo w etapie centralnym, który odbędzie się na początku maja



V Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym 
Opiekun: mgr Adrianna Lewalska 
zdobycie I miejsca: Mateusz Chamski



II Ogólnopolski Konkurs Artystyczny \"Młode Talenty\" Bydgoszcz 2009 
Opiekun: mgr Wanda Mróz 
Spektakl Zespołu teatralnego \"Znieczuleni\" w gronie laureatów.

 

V Regionalny Konkurs Wiedzy o Samorządzie 
Opiekun: mgr Adrianna Lewalska 
Awans do II etapu: Mateusz Chamski

 

Konkurs „Śpiewać każdy może” organizowany przez MCK Lipno 
Opiekun: mgr Wanda Mróz 
II miejsce: Emilia Macieja IIa.
Wyróżnienie: Kamil Mróz IIIh

 

Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej 
Opiekun: mgr Adriana Lewalska 
Udział Alicji Żardeckiej IIIb w etapie okręgowym

 

Olimpiada Języka Łacińskiego 
Opiekun: mgr Barbara Szulc 
Udział w etapie okręgowym 
z klasy IIIh: Daria Depta, Katarzyna Giera, Krzysztof Kiełkowski, Monika Mierzejewska, Kamil Mróz, Paweł Skrzyński, 
z klasy IIb: Jarosław Zwoliński.

 

Etap rejonowy XVII Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK 
Opiekun: mgr Urszula Myszyńska 
Marcelina Myszyńska I miejsce.

 

Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie 
Opiekun: mgr Adriana Lewalska 
Udział Filipa Jarka i Artura Bylińskiego (kl.IIIh) w etapie okręgowym.

 

XXXII Olimpiada Języka Francuskiego 
Opiekun: mgr Iwona Kranc-Ciupa 
Udział Iwony Melerskiej (kl.IIId) w etapie okręgowym

 

XL Olimpiada Języka Rosyjskiego 
Opiekun: mgr Elżbieta Baranowska 
Udział Magdaleny Kowalczyk, Anny Kołodzieskiej, Moniki Jastrzębskiej, Jarosława Zwolińskiego i Emilii Macieja w eliminacjach okręgowym.

 


OLIMPIADY I KONKURSY 
w roku szkolnym 2007/2008

 

XXIII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 
Opiekun: mgr Lilianna Iwińska 
W eliminacjach na szczeblu wojewódzkim 2 miejsce zajęła Dorota Pawłowska - kl. II c, a miejsce 7 - Miłosz Mikołajczyk także kl. II c. Oboje zakwalifikowali się do eliminacji centralnych.

 

53. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski 
Opiekun: mgr Wanda Mróz 
W eliminacjach powiatowych udział wzięło 7 osób. Marcin Słabowski , Kamil Mróz i Artur Byliński reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach rejonowych we Włocławku, w których Marcin zajął III miejsce, Kamil otrzymał wyróżnienie. W eliminacjach wojewódzkich w Toruniu Marcin Słabowski otrzymał wyróżnienie.

 

V Konkurs Interpretacji Teatralnej 
organizowany przez Teatr „Baj Pomorski” w Toruniu 
Opiekun: mgr Wanda Mróz 
Udział wzięły 3 osoby.
Do finału zakwalifikowali się:
Paulina Mroczkowska i Kamil Mróz, który zdobył I miejsce.

 

XII Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych 
Opiekun: mgr Wanda Mróz 
Udział wzięły 3 osoby.
Laureatką tego konkursu została:
Marta Szybowska klasa IIId 

 

III Edycjia Konkursów Przedmiotowych . Konkurs Matematyczno-Chemiczny 
Politechnika Warszawska filia w Płocku 
Opiekun: mgr Dominika Osińska 
Laureatkami tego konkursu zostały:
Marlena Mańkowska i Alicja Lewandowska

 

I Literacki Konkurs „Na Zachód od Odry” organizowany przez KPCEN Włocławek 
Opiekun: mgr Wanda Mróz 
Udział wzięło 6 osób. 
W kategorii - piosenka: 
I miejsce zajęła - Barbara Cybulska kl. IIa 
W kategorii – inscenizacja: 
I miejsce zajął - Marcin Słabowski kl. IIIe 
II miejsce zajęła – Paulina Mroczkowska kl. IIId

 

III Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Z Gałczyńskim łatwiej” Zabrze 2007
Opiekun: mgr Wanda Mróz 

III miejsce – Kamil Mróz - klasa II h 
Wyróżnienie – Marcin Słabowski - klasa III e

 

Konkurs „POLAK, OBYWATEL, PATRIOTA” CEN Włocławek Kategoria: praca literacka na temat: Patriotyzm – wartość uniwersalna czy zależna od czasów historycznych?
Opiekunowie: mgr Jadwiga Nowowiejska – Błaszczyk, mgr Wanda Mróz
 
Nagroda rzeczowa: Magdalena Fornalczyk – klasa III d 
Nagrody książkowe: Bartosz Głowacki i Iwona Krause - klasa III f

 

Konkurs literacki na esej pt. Katyń – pamięć potomnych Toruń 2007
Opiekun: mgr Danuta Kosińska
 
II miejsce – Marcin Tybuszewski - klasa III e

 


OLIMPIADY I KONKURSY 
w roku szkolnym 2006/2007

 

XVI Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny – na reportaż o tematyce ekologicznej
Opiekun: mgr Lilianna Iwińska 

Udział wzięli:
1. Szymon Skowroński – kl. III b – finalista
2. Malwina Gawrońska - kl. III b - list gratulacyjny
3. Michał Skibicki - kl. II c - list gratulacyjny

 

XIV Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia - szczebel centralny
Opiekun: mgr Urszula Myszyńska 

Katarzyna Sentkowska - kl. III c – IV miejsce w Polsce

 

XXX Olimpiada Języka Francuskiego - II stopień
Opiekun: mgr Iwona Kranc – Ciupa 

Lidia Góźdź – kl. III e

 

Konkurs Wiedzy o Gospodarce Rynkowej
Opiekun: mgr Adriana Lewalska 

Michał Lewalski - kl. III e - laureat

 

Rejonowe Mistrzostwa „Pierwszej Pomocy” - II miejsce 
Opiekun: mgr Katarzyna Witkowska 

Udział wzięli:
1. Agnieszka Fydrych - kl. II g
2. Łukasz Gajda - kl. II g
3. Cezary Spryszyński – kl. II b
4. Joanna Narczewska – kl. II f
5. Alicja Lewandowska

 

XXXVI Olimpiada Biologiczna – 10 uczestników
Opiekun: mgr Lilianna Iwińska 

W etapie okręgowym
8 miejsce – Marlena Mańkowska – kl. II c
15 miejsce – Michał Skibicki – kl. II c
21 miejsce – Karolina Żbikowska - kl. II c

 

XXII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 
Opiekun: mgr Lilianna Iwińska 

Michał Skibicki – kl. II c - 3 miejsce w finale wojewódzkim- zakwalifikowany do etapu centralnego - finalista olimpiady
Marlena Mańkowska - kl. II c – 9 miejsce
Miłosz Mikołajczyk – kl. I c – udział

 

VIII Wojewódzki Konkurs Młodych Twórców – Bydgoszcz
Opiekun: mgr Wanda Mróz 

Filip Jarek – kl. I h - I miejsce w poezji 
Marta Guzowska – kl. I e – wyróżnienie w prozie

 

IV Wojewódzki Konkurs Interpretacji Teatralnej - Toruń
Opiekun: mgr Wanda Mróz 

Marcin Słabowski - kl. II e - I miejsce
Kamil Mróz - kl. I h - II miejsce

 

52. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski 
Opiekun: mgr Wanda Mróz 

Eliminacje powiatowe:
I miejsce: 
Marcin Słabowski kl. II e
Kamil Mróz kl. I h
II miejsce:
Przemysław Nadrowski kl. I b
Patrycja Frymarkiewicz kl. II f
II miejsce:
Filip Jarek kl. I h
Eliminacje rejonowe:
I miejsce: Marcin Słabowski
III miejsce: Filip Jarek
Eliminacje wojewódzkie:
II miejsce: Marcin Słabowski
Wyróżnienie: Filip Jarek
Eliminacje ogólnopolskie:
Marcin Słabowski - udział

 

I Powiatowy Konkurs Geograficzny – Skępe 2007
Opiekunowie: mgr Ewa Politowska, mgr Piotr Kaleta 

I miejsce – Krzysztof Kiełkowski kl. I h
II miejsce – Dorota Pawłowska kl. I c
Wyróżnienie – Iwona Dąbrowska kl. I h

 

Konkurs Literacki „Wiersz spod ławki szkolnej” – Kujawsko – Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku 
Nagroda dla Filipa Jarka kl. I h

 

I Powiatowy Konkurs Poetycki Jednego Wiersza – o tematyce ziemi dobrzyńskiej _ Lipno 2007 
I miejsce – Filip Jarek I h
II miejsce - Monika Jastrzębska I b

 

Dobrzyńsko – Kujawski Konkurs Recytatorski - Karnkowo 
Opiekun: mgr Wanda Mróz 

I miejsce - Kamil Mróz 
II miejsce – Artur Byliński

 

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy „Na Wschód od Bugu” 
Eliminacje wojewódzkie:
I miejsce – Filip Jarek
III miejsce - Artur Byliński Eliminacje centralne: Jawor woj.: dolnośląskie:
II miejsce Filip Jarek

 

II Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Z Gałczyńskim łatwiej…” Zabrze 2007
Opiekun: mgr Wanda Mróz 

Udział wzięli: Marcin Słabowski, Kamil Mróz

 


 

Wykaz konkursów i olimpiad 2005/2006
 

1. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – mgr Wanda Mróz

- Marcin Słabowski I e – I nagroda w eliminacjach wojewódzkich , udział w finale ogólnopolskim

 

2. Olimpiada Języka Rosyjskiego mgr Katarzyna Szatan – eliminacje II stopnia

- udział: 
            - Korytowska Katarzyna II a 
            - Radmerska Katarzyna II a

 

3. XXIV Olimpiada Języka Łacińskiego mgr Barbara Szulc -  udział w etapie okręgowym  uczniów klas trzecich:

- Joanna Bienkowska 
- Waldemar Ciechacki 
- Piotr Kowalski 
- Natalia Wysocka

 

4. Olimpiada Wiedzy Ekologicznej mgr Lilianna Iwińska etap wojewódzki

- Marlena Mańkowska I c tytuł finalisty 
- Michał Skibicki Ic tytuł finalisty

 

5. IV Wojewódzki Konkurs Ekologiczny mgr Lilianna Iwińska

- Marlena Mańkowska I c , III miejsce 
- Michał Skibicki Ic ,  II miejsce 
- Karolina Żbikowska wyróżnienie

 

6. Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowia mgr Urszula Myszyńska

- Katarzyna Sentkowska IIc I miejsce w etapie rejonowym i okręgowym

 

7. Eko konkurs Eko – Planeta mgr Urszula Myszyńska – udział uczniów klasy IIc

- Jacek Pawski 
- Anna Koszyczka 
- Konrad Bukowski 
- Aleksandra Płoszyńska 
- Anna Witkowska 
- Łukasz Jankowski 
- Justyna Cichocka 
- Agnieszka Wiśniewska

 

8. Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej pomocy PCK mgr Katarzyna Witkowska – IV miejsce

- Agnieszka Fydrych – I g 
- Łukasz Gajda – I g 
- Tomasz Małkiewicz – Iif 
- Cezary Spryszyński – Ib 
- Joanna Narczewska – If

 

9. Konkurs „Bezpieczne życie” mgr Katarzyna Witkowska – etap powiatowy

- Agnieszka Fydrych Ig – I miejsce 
- Patryk Łukaszewski Ig – III miejsce

 

10. Wojewódzka Liga Strzelecka udział mgr Katarzyna Witkowska

- Najwięcej punktów zdobyła Joanna Kępińska If

 

11. Olimpiada Wiedzy Teologicznej – szczebel diecezjalny – udział

- Dorota Rejterada IIf 
- Arkadiusz Lewandowski IIg 
- Marcin Tybuszewski Ie 

 

12. Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

- Sylwia Stawska – udział w eliminacjach wojewódzkich.

 

13. Kangur 2006 - wyróżnienia

- Zapiec Arkadiusz If 
- Gorzycki Kamil IIf 
- Władowski Dariusz IIg

 

14. Powiatowy Konkurs Konsumencki Przedsiębiorczości

- Lewalski Michał IIe I miejsce 
- Sławkowska Iwona IIc III miejsce

 

Osiągnięcia sportowe

 

I miejsce w powiecie w kategorii dziewcząt w piłkę siatkową, piłkę koszykową, piłkę ręczną. Awans do zawodów rejonowych

 

I miejsce w powiecie w kategorii chłopców w piłkę koszykową, piłkę ręczna. Awans do zawodów rejonowych.

 

I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w powiecie w kategorii chłopców. Awans do zawodów wojewódzkich.

 

I miejsce w powiecie w skoku w dal – Michał Lewalski IIe

 

VI miejsce w województwie w skoku w dal.

 

 

 

Sukcesy szkoły w roku szkolnym 2004/2005:



Eliminacje okręgowe XXXIV Olimpiady Biologicznej
Udział wzięli:
 

  • Ewelina Baprowska

  • Aleksandra Iwińska

  • Justyna Szymańska

  • Tomasz Mróz

  • Nina Kujawska

  • Karolina Papis

  • Arkadiusz Skucha

  • Magdalena Szablewska



Okręgowa Olimpiada Języka Rosyjskiego w Toruniu
Udział wzięły:

  • Malwina Sikorska kl.IIId

  • Paulina Kucharska kl.IIe


Eliminacje okręgowe Olimpiada Literatury i Języka Polskiego
Udział wzięła:

  • Ewelina Żabińska kl.IIId



Etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej
Udział brali:

  • Fabian Nalikowski kl.IIIe

  • Michał Grządzielewski kl.IIId



VI Wojewódzki Konkurs Młodych Twórców - Bydgoszcz 2005
Laureaci:

  • Karolina Lada kl.IIb

  • Izabela Siedlecka kl.IIb



XIX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej
Finaliści szczebla rejonowego:

  • J.Szymańska

  • A.Skucha

  • A.Iwińska



Olimpiada Biologiczna
Tomasz Mróz - finalista



Olimpiada z Języka Łacińskiego
Do drugiego etapu zakwalifikowały się:

  • Jastrzębska Marta

  • Kośmider Małgorzata

  • Majka Justyna

  • Sztemborska Monika

  • Sadowska Justyna

  • Żabińska Ewelina

opiekun - mgr Barbara Szulc



Konkurs \"Bezpieczne życie\"
Radosław Wiśniewski kl. II \"e\" - II miejsce na szczeblu wojewódzkim



Konkurs Recytatorski poezji o Ziemi Dobrzyńskiej
Artur Ziemiński kl. II \"h\" - III miejsce na szczeblu wojewódzkim

opiekun - mgr Wanda Mróz



Konkurs wojewódzki \"Wielkie foliowanie - małe rapowanie\"

  • Natalia Wysocka kl. II - II miejsce

  • Anna Walter kl. II - wyróżnienie




Sukcesy szkoły w roku szkolnym 2003/2004
:


Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Tomasz Mróz - I miejsce na szczeblu centralnym



V Wojewódzki Konkurs Młodych Twórców w Bydgoszczy
Laureaci:
Marcin Szarszewski
Dariusz Czapiewski
Aleksandra Lewandowska



Piłka siatkowa
II miejsce w województwie kujawsko-pomorskim 


Absolwenci Zespołu Szkół im. R. Traugutta z roku szkolnego 2003/2004.

Szkołę ukończyło 228 uczniów.Na studiach wyższych dziennych studiuje 129 absolwentów, co stanowi 56,6 % ogólnej liczby.Są to takie uczelnie jak: UMK w Toruniu, Akademia Medyczna w Bydgoszczy i Łodzi, Politechnika Gdańska, Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie,Politechnika Łódzka, Uniwersytet Warszawski. Na studiach dziennych prywatnych studiuje 7,45%, natomiast na studiach zaocznych i w szkołach policealnych około 25% naszych absolwentów.