Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2023/2024 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001

Wniosek o wydanie duplikatu świadectwa. (pobierz)


 Wszystkie pilne sprawy (zgłoszenie kwarantanny) proszę zgłaszać telefonicznie na numer 699 880 566,
kierować na adres korespondencyjny szkoły (ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sekretariat czynny w godzinach 7:30 - 15:30

List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta
w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!
Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół
im. Romualda Traugutta w Lipnie na rok szkolny 2023/2024

Wybrzmiał pierwszy dzwonek w ogólniaku

1 września to data szczególnie ważna dla uczniów, rodziców i pedagogów. Zgodnie z tradycją właśnie w tym dniu rozpoczął się nowy rok szkolny 2022/2023. Zespół Szkół im. Romualda Traugutta przywitał w swoich progach uczniów klas I-IV liceum ogólnokształcącego. Inauguracji przewodniczyła dyrektor szkoły- pani Anna Wysocka-Kuras, która, witając zebranych, przedstawiła nowo zatrudnionych nauczycieli- księdza Roberta Dynakowskiego oraz p. Agnieszkę Sztubecką. Słowa uznania i szczególne podziękowania za wieloletnią pracę oraz zaangażowanie w życie szkoły skierowane zostały do pani Anny Bruzdowicz, nauczycielki fizyki, która w tym roku dołączyła do grona emerytów. 1 września to także rocznica wybuchu II wojny światowej, dlatego cała społeczność szkolna uczciła to tragiczne wydarzenie minutą ciszy.

Pani dyrektor zwróciła szczególną uwagę na wysokie wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych. Tym samym życzyła podobnych sukcesów uczniom klas maturalnych, którzy przystąpią do majowych egzaminów w zmienionej formule.

Nie zabrakło także serdecznego, okraszonego brawami, powitania pierwszoklasistów. Mogli oni w końcu poznać nie tylko swoich nowych kolegów i koleżanki, ale przede wszystkim nauczycieli i wychowawców.

Klasa Ia (logistyczno-językowa)- wych. Agnieszka Szymczak-Sławkowska

Klasa I b (prawna) - wych. Ireneusz Sobociński

Klasa I c (medyczna)- wych. Robert Szatan

Klasa Id (politechniczna) – wych. Ewa Politowska -

Klasa Ie (psychologiczna)- wych. Agnieszka Matusiak

 

Tym samym nowy rok szkolny został rozpoczęty! Wybrzmiał pierwszy dzwonek! Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły życzymy samych sukcesów, zaś najmłodszym licealistom szybkiej adaptacji w naszym środowisku, zapału do pracy i pozytywnej energii!

Trzymamy za Was kciuki!