Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2023/2024 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001

Wniosek o wydanie duplikatu świadectwa. (pobierz)


 Wszystkie pilne sprawy (zgłoszenie kwarantanny) proszę zgłaszać telefonicznie na numer 699 880 566,
kierować na adres korespondencyjny szkoły (ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sekretariat czynny w godzinach 7:30 - 15:30

List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta
w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!
Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół
im. Romualda Traugutta w Lipnie na rok szkolny 2024/2025

Drzwi liceum otwarte dla ósmoklasistów

 

25 kwietnia 2023 roku nasze liceum powitało w swoich progach tegorocznych absolwentów szkół podstawowych. Drzwi Otwarte to tradycyjny dzień spotkań, podczas których można szczegółowo zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły. Tym razem gościliśmy około 300-350 uczniów z powiatu lipnowskiego, których o godz. 9.00 przywitała w auli szkolnej dyrektor Zespołu Szkół- pani Anna Wysocka-Kuras. Kolejnym punktem programu była prezentacja wybranych skeczy Teatru Bene Nati, po których poszczególne grupy gości zwiedzały szkołę pod opieką swoich przewodników. Młodzież mogła wziąć udział w lekcjach języka niemieckiego, języka angielskiego, fizyki, geografii czy też biologii. Licealiści zaprosili także swoich młodszych kolegów na pokazy chemiczne oraz krótki instruktaż udzielania pierwszej pomocy. Zwiedzający mogli kibicować zespołom korzystającym z hali sportowej oraz wielofunkcyjnego boiska Orlik, podziwiać wystawę przygotowaną z okazji Dnia Ziemi, porozmawiać z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego czy też posłuchać ciekawostek na temat funkcjonowania szkolnej biblioteki.

 

Oczywiście największym zainteresowaniem cieszyły się informacje dotyczące tegorocznego naboru do klas pierwszych oraz proponowane przez szkołę w poszczególnych oddziałach nachylenia. Wybór z pewnością nie jest łatwy, jednak większość ósmoklasistów miała już dość jasno sprecyzowane plany na przyszłość. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie tego wydarzenia oraz gościom za ich obecność. Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny zaprezentować się przed tak liczną grupą zainteresowanych kontynuowaniem nauki w naszym liceum. 

 

UWAGA! 15 maja 2023 roku rozpoczyna się elektroniczna rekrutacja do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych. ZAPRASZAMY DO NASZEGO LICEUM!