Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2023/2024 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001

Wniosek o wydanie duplikatu świadectwa. (pobierz)


 Wszystkie pilne sprawy (zgłoszenie kwarantanny) proszę zgłaszać telefonicznie na numer 699 880 566,
kierować na adres korespondencyjny szkoły (ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sekretariat czynny w godzinach 7:30 - 15:30

List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta
w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!
Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół
im. Romualda Traugutta w Lipnie na rok szkolny 2023/2024

Uroczyście rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024

4 września 2023 roku o godz. 9:00 w naszym liceum wybrzmiał pierwszy, powakacyjny dzwonek. Z tej okazji spotkaliśmy się w szkolnej auli, aby zainaugurować nowy rok szkolny. Uroczystość poprowadziła pani Adriana Lewalska, która objęła stanowisko dyrektora Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie. Pani dyrektor powitała gości: księdza proboszcza parafii p.w. Michała Kozala- Rafała Zielińskiego oraz przedstawicieli Rady Rodziców-panią ….Grochocką oraz pana Patryka Szajgickiego, a także wicedyrektorów: pana Piotra Wiśniewskiego oraz pana Rafała Skarżyńskiego, grono pedagogiczne, uczniów, w tym szczególnie pierwszoklasistów oraz klasy maturalne. Do ustępującej ze stanowiska dyrektora pani Anny Wysockiej- Kuras skierowane zostały liczne podziękowania, zarówno od dyrekcji, zaproszonych gości, jak i uczniów oraz rodziców, którzy wyrazili swoją wdzięczność za wszelką pomoc w rozwiązywaniu napotykanych problemów, bardzo dobrą współpracę, cierpliwość oraz wyrozumiałość. Dyrektor liceum- pani Adriana Lewalska- zwróciła także uwagę na fakt, że w czasie wakacji pani Agnieszka Strzelecka- nauczycielka języka polskiego- uzyskała stopień nauczyciela dyplomowanego, a do grona pedagogicznego dołączyli: pan Przemysław Kosowski (nauczyciel wychowania fizycznego), pan Łukasz Rybiński (nauczyciel historii) oraz pani Iwona Kaczorowska (nauczyciel przedsiębiorczości).  Zgodnie z tradycją z okazji 84. rocznicy wybuchu II wojny światowej uczciliśmy pamięć poległych za ojczyznę minutą ciszy, zaś delegacje uczniów złożyły symboliczne kwiaty upamiętniające tragiczne wydarzenia z historii naszego kraju. Na zakończenie pani dyrektor Adriana Lewalska życzyła wszystkim uczniom zapału, nowej energii, chęci rozwijania swoich pasji i talentów, a także dążenia do sukcesów na miarę swoich możliwości. Radzie Pedagogicznej satysfakcji z codziennego trudu, jakim jest nauczanie, wychowywanie i motywowanie młodych ludzi do tego, by nie zaprzepaścili swoich, często bardzo dużych, możliwości. Pani dyrektor podkreśliła także wagę współpracy z Rodzicami, Starostwem Lipnowskim oraz zaprzyjaźnioną parafią pod wezwaniem bł. Biskupa Michała Kozala. Po części oficjalnej uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami do klas.

  „Nie bój się wybierać drogi, która wydaje się być trudniejsza, ponieważ to jest właśnie ta droga, która prowadzi do sukcesu”- niech słowa M. Montessorri, zacytowane przez panią dyrektor na zakończenie spotkania, staną się myślą przewodnią całej społeczności szkolnej w nowym roku szkolnym! Powodzenia!