Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2023/2024 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001

Wniosek o wydanie duplikatu świadectwa. (pobierz)


 Wszystkie pilne sprawy (zgłoszenie kwarantanny) proszę zgłaszać telefonicznie na numer 699 880 566,
kierować na adres korespondencyjny szkoły (ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sekretariat czynny w godzinach 7:30 - 15:30

List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta
w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!
Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół
im. Romualda Traugutta w Lipnie na rok szkolny 2024/2025

Jubileuszowy Rajd Integracyjny Pierwszoklasistów

Tradycją naszego liceum jest coroczny pieszy rajd uczniów klas pierwszych, którego celem jest przede wszystkim integracja. Integrują się jednak nie tylko uczniowie, ponieważ w imprezie biorą także udział wychowawcy oraz nauczyciele naszej szkoły. 6 października 2023r. klasa IIa, która może poszczycić się zwycięstwem w poprzednim rajdzie, wraz z samorządem uczniowskim przygotowała program zmagań dla uczniów, którzy w tym roku szkolnym po raz pierwszy przekroczyli próg naszego ogólniaka. Tym razem trasy marszu, dzięki któremu jego uczestnicy mogli lepiej poznać tereny naszego powiatu, przebiegały przez miejscowości Jankowo oraz Maliszewo, zaś miejscem docelowym była wieś Brzeźno. To tu pierwszoklasiści, oceniani przez jury, w humorystyczny sposób przedstawili prezentacje swoich profili, a następnie wzięli udział w niełatwych konkurencjach. Wśród nich znalazły się: kalambury, sztafeta, wyławianie jabłka z wody czy też zabawa z krzesłami. Swoje wyzwanie do pokonania mieli także wychowawcy, którzy walczyli o wygraną w konkursie „Mumia”. Wszystkim konkurencjom towarzyszyło mnóstwo pozytywnych emocji. Uczniowie dopingowali wychowawców oraz kolegów i koleżanki, którzy reprezentowali ich w niełatwych konkursach. Wszyscy starali się je wykonać jak najlepiej, licząc na wygraną całej klasy. Nikt nie był pewien, kto ostatecznie zasłuży na miano zwycięzcy. Wreszcie nadszedł czas na podliczenie punktów i ogłoszenie wyników przez przewodniczącą jury- panią dyrektor Adrianę Lewalską. Ostatecznie najwyższe lokaty zajęli:

I miejsce- klasa Id (wych. Wojciech Drozdowski)

II miejsce- klasa Ie (wych. Piotr Drzewiecki)

III miejsce – klasa Ib (wych. Paweł Szewczak)

Pozostali uczniowie klas- Ia (wych. Anna Wysocka-Kuras), Ic (wych. Dominika Osińska) oraz If (wych. Marcin Nejman) - otrzymali wyróżnienia.

Po zakończeniu części konkursowej i wręczeniu dyplomów oraz koszulek z logo naszej szkoły uczestnicy rajdu mogli posilić się przy wspólnym grillu oraz zatańczyć, popularną już w naszej szkole podczas tzw. „tanecznych przerw”, „belgijkę”. 10. Pieszy Rajd Integracyjny Pierwszoklasistów, mimo chłodnej, październikowej aury, nabrał prawdziwych rumieńców. Uczniowie, wychowawcy i organizatorzy z uśmiechami i lekkim zmęczeniem wracali do Lipna. Poznaliśmy piękne okolice Brzeźna, ale i z pewnością poznaliśmy przede wszystkim siebie nawzajem. Niecodzienna wyprawa poza mury szkolne sprawiła, że uroczyście uczniowie klas pierwszych zostali przyjęci do naszej licealnej rodziny.

Gratulujemy zwycięzcom! Wszystkim uczestnikom i organizatorom dziękujemy za świetną zabawę!

Następny rajd już za rok!