Get Adobe Flash player
Do zakończenia roku szkolnego 2021/2022 pozostało
miesięcy          dni       

Przekaż 1% podatku

 

Uczniowie Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta w Lipnie proszą o wpłatę 1% podatku na 
FUNDACJĘ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA, 
UL. Przesmyckiego 40
05-500 Piaseczno, 
KRS 0000 126 602
w rubryce uzupełniającej (cel szczegółowy) należy koniecznie podać numer subkonta Zespołu Szkół im. R. Traugutta w Lipnie 
77 1090 0004 9149 0000 0000 0059

Konto Rady Rodziców przy Liceum Ogólnokształcącym im. R. Traugutta w Lipnie: 96 9542 0008 2001 0000 0143 0001

Wniosek o wydanie duplikatu świadectwa. (pobierz)


 Wszystkie pilne sprawy (zgłoszenie kwarantanny) proszę zgłaszać telefonicznie na numer 699 880 566,
kierować na adres korespondencyjny szkoły (ul. Traugutta 1, 87-600 Lipno) lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Sekretariat czynny w godzinach 7:30 - 15:30

List gratulacyjny dla Zespołu Szkół im. Romualda Traugutta
w Lipnie za wysokie wyniki egzaminu maturalnego!
Oferta edukacyjna Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół
im. Romualda Traugutta w Lipnie na rok szkolny 2021/2022

Nauczyciele i Pracownicy

Nauczyciele zatrudnieni w Zespole Szkół w Lipnie w roku szkolnym 2016/2017:

 

Bogusławska-Kręgiel Beata

Dyplomowany

Matematyka

Bruzdowicz Anna

Dyplomowany

Fizyka

Drozdowska Iwona

Dyplomowany

Język francuski, Język hiszpański

Drozdowski Wojciech

Dyplomowany

Informatyka

Drzewiecki Piotr

Dyplomowany

Język niemiecki

Falkowska Iwona

Dyplomowany

Religia

Góźdź Ilona

Mianowany

Język angielski

Iwińska Lilianna

Dyplomowany

Biologia

Jarek Grzegorz

Mianowany

Matematyka

Kaleta Piotr

Dyplomowany

Geografia

Kowalewska Maria

Dyplomowany

Język polski

Kręgiel Konrad

Dyplomowany

Matematyka, Informatyka

Kuźniak Emilia

Dyplomowany

Wychowanie fizyczne

Lewalska Adriana

Dyplomowany

Wiedza o społeczeństwie; Wicedyrektor

Lewicki Jarosław

Dyplomowany

Wychowanie fizyczne

Matusiak Agnieszka

Dyplomowany

Język niemiecki

Matusiak Zbigniew

Dyplomowany

Informatyka, Matematyka

Milak Anna

Dyplomowany

Nauczyciel-bibliotekarz

Myszyńska Urszula

Dyplomowany

Biologia

Nejman Marcin

Dyplomowany

Język angielski

Nejman Marta

Dyplomowany

Język angielski

Osińska Dominika

Dyplomowany

Chemia

Politowska Ewa

Dyplomowany

Geografia

Rutkowska Anna

Mianowany

Język polski

Sentkowski Marian

Dyplomowany

Fizyka, Informatyka

Skarżyński Rafał

Dyplomowany

Historia, Wiedza o społeczeństwie, Przedsiębiorczość

Sobociński Ireneusz

Dyplomowany

Wychowanie fizyczne

Strzelecka Agnieszka

Mianowany

Język polski

Szatan Katarzyna

Dyplomowany

Język rosyjski

Szatan Robert

Dyplomowany

Język angielski

Szewczak Paweł

Dyplomowany

Historia, Przedsiębiorczość

Sztubecki Rafał

Mianowany

Wychowanie fizyczne

Szulc Barbara

Dyplomowany

Język łaciński, Wiedza o kulturze, Filozofia, Historia

Szymczak Agnieszka

Dyplomowany

Język polski

Władowska Anna

Kontraktowy

Psycholog

Wiśniewski Piotr

Dyplomowany

Matematyka, Wicedyrektor

Witkowska Katarzyna

Dyplomowany

Przysposobienie obronne, Edukacja dla bezpieczeństwa, Wychowanie do życia w rodzinie

Wysocka-Kuras Anna

Dyplomowany

Język angielski, Dyrektor

 

Pracownicy administracji i obsługi szkoły

Elżbieta Kołodziejska – samodzielny referent ds. kadr

Małgorzata Klugiewicz – starszy referent ds. administracyjno-uczniowskich

Karolina Krajewska – sekretarz szkoły